tv3.lv

“UgunsGrēka” fināla sezona iesākas asiņaini

Šā gada 30. janvāris iezīmējies ar visiem labi pazīstamā seriāla “UgunsGrēks” fināla sezonas iesākšanos. Jau pirmā sērija iezīmēja lietas, kurām skatītāji sekos līdzi pirmajās nedēļās, – piemēram, Sandijas slimību un Danas lielo dzīves noslēpumu.

2017. gada 30. janvārī 20:56

Sērija iesākās ar to, ka Āboliņi plānoja savas viesnīcas atgūšanu, kā arī Lidijas gājienu pie Felzenbaheru, kas beidzās ar neveiksmi – jaunais “Mare SPA” īpašnieks atteicās ar viņu runāt. Tikmēr Mareks centās izrunāties ar Danu. Iesākums bija nesekmīgs, bet tad, kad viņa noskaidroja, ka viņas mīļotais nav redzējis atblāzmas no pagātnes, savārgusi sieviete momentā atplauka.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Turpinājās arī Evas un Jāņa strīds par Grīnberga mantojumu, kas, galu galā, izrādījās… nekas. Pat vēl vairāk – parādsaistības, jo vecais vīrs visus savus īpašumus bija ieķīlājis, kā arī nodarbojās ar spekulācijām akciju tirgū. Jānis šai versijai nenoticēja, un neatkarīgi no tā, kāda ir patiesība, deva Evai 24 stundas laika – samaksāt 100 tūkstošus vai arī viņš nodos sievieti policijai par viņa tēva, Teo brāļa slepkavību.

Trīs jauni tēli un slepkavība

Šodienas sērijā ienāca uzreiz trīs tēli – Annija un Kaspars, kas turpmākajos notikumos būs sīvi konkurenti par darbu pie Aivara, kā arī noslēpumainā Megija. Viņa seriālā parādījies, ienākot pa Pētersonu viesnīcas durvīm, sakot, ka viņai kaut kas nepieciešams no jau pieminētā Jāņa Grīnberga.

Kulminācija tika sasniegta pašā sērijas noslēgumā, kad pēc pamatīgas iedzeršanas pamodās Jānis ar nazi rokās un asiņainu Megiju blakus. Sīkāk apstākļi apskatīti netika, kas nozīmē, ka tos noskaidrosim jau tuvākajās dienās.

Video: seriāls “UgunsGrēks”, 17. sezonas 1. sērija

Foto: kadri no sērijas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm