tv3.lv

“UgunsGrēka” galveno lomu atveidotāja: Ziemassvētkos neizmantojam telefonus – unikālas lietas notiek, kad cilvēki sarunājas!

Strauji tuvojas Ziemassvētki un Jaunais gads, par ko liecina tas, ka šodien ir jau otrā advente. Tad nu portāls “Skaties.lv” turpina apvaicāt sabiedrībā zināmus cilvēkus par to, kas viņiem saistās ar svētku sajūtu, kā arī to, ko viņi var ieteikt citiem. Seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne, jaunā aktrise Marija Linarte iesaka rūpīgāk izvēlēties to, ko dāvināt otram.

2016. gada 4. decembrī 8:51

“Gada beigas un Ziemassvētki ir liels pārdomu un sevis kārtošanas laiks. Mans ieteikums ne tikai svētku vakara pavadīšanai, bet arī ikdienai un jaunajam gadam – savu brīvo/ne darba laiku padarīt kvalitatīvu un pavadīt to tikai un vienīgi ar tiem cilvēkiem, kuru sabiedrībā jūtaties ērti,” uzskata Linarte.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Tikai Jūs – nevis mamma, tētis, brālis, meita, kleita, bet kā JŪS jūtaties ērti,” uzskata Latvijā populārāko dvīņu – Sandijas un Kristas – lomas atveidotāja. “Pietiek domāt par pieklājības normām, laiks domāt par sevi,” uzsver Marija, kura arī dāvanas izvēlas pēc ļoti interesanta principa.

Foto: Marija Linarte seriālā “UgunsGrēks”

“Dāvanas svētkos dāvināt nevis pēc “tam jau nu ļoti vajag” principa, bet “šim es gribu uzdāvināt šo” un “tam es negribu dāvināt neko” principa.” Jaunā aktrise arī šajā jautājumā aicina padomāt gan par sevi, gan par savu maciņu.

Nobeigumā Linarte aicina neizmantojam telefonus. “Unikālas lietas notiek, kad cilvēki sarunājas pa īstam!”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm