tv3.lv

”UgunsGrēka” sensācija – ”Zentas bārenītis” Rumpis uzsācis attiecības ar valdzinošu fitnesa zvaigzni

Populārā fitnesa trenera Pētera Rumpja dzīve pēc sensacionālās filmēšanās seriāla “UgunsGrēks” fināla sērijā Zentas “bārenīša” lomā turpina iet uz augšu. Treneris uzsācis attiecības ar vienu no Latvijas valdzinošākajām fitnesa meitenēm.

2017. gada 30. augustā 8:40

Trenera Rumpja slava izplatījās tālu aiz fitnesa zāļu robežām pēc viņa iespaidīgā uznāciena “UgunsGrēka” fināla sērijā, kurā viņš atveidoja Zentas daudz pieminēto “bārenīti”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

VAIRĀK PAR LEĢENDĀRO “BĀRENĪŠU” UZNĀCIENU SERIĀLĀ TE!

Kamēr seriāla “UgunsGrēks” fani joprojām turpina gremdēties saldsērīgās atmiņās par fināla sēriju un labi trenētā “bārenīša” uznācienu, treneris ar sociālo tīklu starpniecību ziņo, ka ir aizņemts.

Par Rumpja mīļoto sievieti kļuvusi vietējā sieviešu fitnesa zvaigzne Paula Freimane. Abi augusta izskaņā devušies romantiskā ceļojumā uz Portugāli un par savām attiecībām paziņojuši, publicējot mīlas pilnus attēlus “Facebook”.

Abu kopīgie draugi un paziņas steiguši apsveikt abus ar skaisto notikumu un priecāties, cik abi sportisti ir skaists pāris.

Mīla tikai iedvesmojusi abus jauniem profesionāliem izaicinājumiem. Treneri ziņo, ka gatavi rudens treniņu sezonai un visi interesenti ir laipni aicināti apmeklēt nodarbības.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Sekot Pēterim un pieteikties uz treniņiem var ŠEIT.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm