tv3.lv

“UgunsGrēka” aktieriem, domājot par seriāla pēdējo sezonu, acīs sariešas asaras!

Kā jau noteikti lielākā daļa kanāla TV3 skatītāju un Latvijas iedzīvotāju ir dzirdējuši, raidījums Bez Tabu to apstiprina, – seriāls “UgunsGrēks” piedzīvos savu pēdējo sezonu!

2017. gada 23. janvārī 20:39

Daļa noteikti pie sevis kārtīgi nopūtās un padomāja – nu tad beidzot, bet daļai šis ir liels trieciens. Galvenokārt, protams, šis ir emocionāls notikums tieši seriāla veidotājiem un aktieriem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Raidījumam “Bez Tabu” bija iespēja satikt lielāko daļu no “UgunsGrēks” sezonu aktierus vienuviet, kuri neslēpj, ka seriāla, nu jau izziņota kā pēdējā sezona būs emociju pilna! Par godu tam komanda ir sapulcējusies, lai iemūžinātu sevi kopējā fotogrāfijā!

Bagātās krievu miljonāra meitas Helēnas lomas atveidotāja, aktrise Zane Daudziņa atzīst, ka seriāls viņai tiešām ir kā otrās mājas un māksliniece vienmēr centusies ne tikai izlasīt un iegaumēt Helēnas scenāriju un tekstus, bet iedziļināties arī pārējo varoņu lomās, lai saprastu, kas seriālā notiek kopumā!

Foto

Atgādinām, ka seriāla “UgunsGrēks” jaunā un diemžēl arī pēdējā sezona sāksies jau 30. janvārī!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm