tv3.lv

“UgunsGrēks” jauno sezonu atklās ar asiņainiem palagiem un līķi viesnīcas numuriņā

Tik tikko noslēdzās “UgunsGrēka” 16. sezona, tad lielais paziņojums par seriāla fināla sezonu, un nu jau klāt arī pašas jaunākās sērijas, kas uzreiz skatītāju iemetīs spraigu notikumu virpulī. Apskatot kanāla TV3 publiski pieejamo anotāciju, top skaidrs, ka jau trešajā sērijā Indulim atkal būs darbiņš.

2017. gada 25. janvārī 18:30

Zentas neapmierinātība un jaunie tēli

Kā atceramies, iepriekšējās sezonas “UgunsGrēka” pēdējais kadrs bija ar Vadimu Felzenbaheru, kurš Āboliņu ģimenes nu jau kādreizējā īpašuma “Mare SPA” kabinetā bija uzlicis kājas uz galda. Ar to iesāksies arī pati pirmā sērija, jo “Lidija pārvarēs pazemojošo sajūtu un dosies uz sarunām ar Felzenbaheru,” rakstīts anotācijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Zenta beidzot nolēmusi mainīt savu dzīvi un veidot jaunu karjeru – viņa cierē uz Aivara privātsekretāres amatu, taču Pētersonu viesnīcas istabene nezina, ka vecajam vīram jau sen padomā citi plāni. Pirmās sērijas noslēgumā seriālā ienāks Āra Matesoviča atveidotais Kaspars, bet jau otrdienas vakarā ieraudzīsim arī Ances Muižnieces spēlēto Anniju. Zentiņa uzzinot, ka jauno amatu viņai nedabūt, pieteiks badastreiku.

Asiņaini palagi un vēl viens līķis

Turpinot pildīt savus līdzšinējos pienākumus, Latvijā populārākā istabene uzdursies asiņainiem palagiem, kā arī vienā no epizodēm izmeklētājs Indulis, sūkstoties par to, ka maz darba, piesauks nelaimi, jo uzzinās, ka Pētersonu viesnīcā atrasts vēl viens līķis. Kurš tas būs, iespējams, noskaidrosies jau nākamajā nedēļā.

Tikmēr gaidām seriāla “UgunsGrēks” lielo fināla sezonas atklāšanas sēriju, kas kanālā TV3 gaidāma jau pirmdien, 30. janvārī, plkst. 20.20.

Foto: ieskats jaunās sezonas filmēšanas laukumā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm