tv3.lv

Uldis Dumpis: Kāpēc jārunā par bērēm, kamēr nelaiķis vēl dzīvs?

Strauji tuvojas 30. janvāris, kuru savā kalendārā atzīmējusi vai visa Latvija, jo tieši šajā dienā aizsāksies seriāla “UgunsGrēks” fināla sezona.

2017. gada 17. janvārī 12:21

Līdz lielajam uznācienam kanālā TV3 atlicis vairs tikai aptuveni mēnesis, tāpēc līdz tam, kā arī visas šīs sezonas laikā publicēsim stāstus par un ap tā varoņiem, kā arī nelielas sarunas ar to atveidotājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Leģendārais Nacionālā teātra aktieris Uldis Dumpis, kurš seriālā spēlē Pētersonu viesnīcas īpašnieku Aivaru, sarunā ar Skaties.lv, jautāts par savām sajūtām, seriālam ieejot finiša taisnē, atjoko: “Kāpēc jārunā par bērēm, kamēr nelaiķis vēl dzīvs?”

Viņš uzsver, ka pagaidām, kamēr vēl tikai gaidām lielo fināla sezonu, pļāpāt par tajā piedzīvoto vēl nevēlas – tik daudz taču vēl priekšā šajā sezonā! “Tā es saku visiem jūsu amata brāļiem tagad! Runāsim maijā, kad seriāls būs noslēdzies!” tā Dumpis.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm