tv3.lv

UZMANĪBU, TV draugi! Atklājam TV3 un LNT sezonas šovu un seriālu programmu!

Nupat ar grandiozu fināla cīņu noslēgusies “Lauku sēta”, un arī citi vietējie šovi sezonas noslēguši vai aizgājuši atvaļinājumos. TV draugi sāk tramīgi dīdīties savos dīvānos – vai tiešām ziemas aukstumā nebūs nervus kutinošu pašmāju šovu un seriālu, ko baudīt tumšajos vakaros? Satraukumam nav pamata – jau tūlīt tiks dots starts jaunajai sezonai, un tajā pārsteigumu netrūks! Ekskluzīvi – Skaties.lv atklāj, ko šosezon baudīsim LNT un TV3 ekrānos!

2017. gada 9. janvārī 11:06

“Tēta nedienas Latvijā”

Jau pavisam drīz TV3 ekrānos sāksies aizraujošā realitātes šova “Tēta nedienas Latvijā” jaunā sezona. Skatītāji atkal varēs priecāties, kā dažādu ģimeņu mammas no visas Latvijas bauda skaistumkopšanas procedūras un pelnītu atpūtu, kamēr tēti mēģina tikt galā ar visiem sieviešu pienākumiem un bērnu auklēšanu, pie reizes cīnoties par naudas balvu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto: šova iepriekšējā sezona

“Patiesības spogulis”

Jau februārī TV3 tiks dots starts vēl nebijušam attiecību šovam “Patiesības spogulis”, kuru vadīs Agnese Bērziņa jeb Ragaciema Agnese. Spēles ietvaros pāri, kuri jūtas pazaudējuši attiecībās dzirksti, dosies uz “Vitalitātes akadēmiju”, lai mēģinātu novērst iespējamo attiecību krīzi un saprast, vai vērts būt kopā.

“Profesija – mamma”

Jau 12. janvārī tiks dots starts raidījumam “Profesija – mamma”, kurš priecēs skatītājus ceturtdienās 21.10 LNT. Šosezon raidījumu vadīs Dailes teātra aktrise Esmeralda Ermale, kura viesosies pie ģimenēm visā Latvijā.

Trešo sezonu iesāks raidījums, ko veidos sirsnīgi, atklāti un iedvesmojoši stāsti par Latvijā iemīļotu mūziķu ģimenēm.

Bez Tabu “Pirmais skūpsts”

Vai iespējams, ka pēc skūpsta ar svešinieku var dzimt mīlestība? Bez Tabu jau trešo gadu organizē romantisku eksperimentu “Pirmais skūpsts”. Tā ietvaros satiekas divi svešinieki un ar aizsietām acīm ļaujas pirmajam skūpstam, kura laikā ir jāizlemj, vai šis cilvēks varētu būt tas, ar kuru būtu vērts satikties vēlreiz, doties uz randiņu un, kas zina, varbūt pat pie altāra.

Raidījums, kā ierasts, būs Valentīna dienas dāvana skatītājiem .

Ieskaties šova “Pirmais skūpsts” 2. sezonas aizkulisēs!

“Es mīlu tevi, Latvija!”

Šajā sezonā skatītājus atkal lutinās aizraujošā spēle “Es mīlu tevi, Latvija!”. Vadītāju lomās atkal tā pati lieliskā kompānija  – Jana Duļevska, Valters Krauze un Artūrs Skrastiņš. Gaidi šovu TV3 jau pavisam drīz – februārī!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

“Bitīt’ matos”

Šosezon pie skatītājiem ar pilnīgi svaigiem un iepriekš neredzētiem notikumiem atgriezīsies, iespējams, visu laiku amizantākais un lustīgiem pārpratumiem pilnākais pašmāju seriāls “Bitīt’matos”. Lielā smiešanās sezona jau martā sākies LNT.

Foto

“Maini vai zaudē”

Kanālā LNT jaunu sezonu uzsāks jautrā un atraktīvā ģimenes spēle “Maini vai zaudē”. Tajā piedalīsies azartiski, riskēt griboši cilvēki, kuriem nav sveša izzināšanas kāre un mājās atrodama kāda maiņai piemērota elektroprece.

Jaunu lietu iespējams iegūt tikai tad, ja spēles dalībnieki pareizi atbildēs uz vadītāja uzdotajiem jautājumiem. Taču, ja kļūdīsies, tad sava manta būs jāzaudē.

Foto!

“UgunsGrēks”

Nekur neizpaliks arī “UgunsGrēks”. Tuvāko nedēļu laikā TV3 tiks dots starts seriāla 17. sezonai. Dodam iespēju jau tagad ieskatīties tā uzņemšanas laukumā.

FOTO

“Precētie pret brīvajiem”

Savukārt līdz ar pavasara iestāšanos Latvijā mīlētāju sirdis atkal priecēs “Precētie pret brīvajiem”. Nenokavē – tūlīt sākas pieteikšanās jaunajai šova sezonai, kurā viss notiks otrādi – pie meitenēm ciemos ies puisis!

Lasi vairāk un piesakies pats!

FOTO: Sezonas labākie kadri