tv3.lv

Vai “UgunsGrēka” Grīnbergu būtu nogalinājusi Magda? Lielā izmeklēšana turpinās!

2016. gada 18. decembrī 19:32

Tuvojoties gada noslēgumam, finiša līniju drīz sasniegs arī seriāla "UgunsGrēks" 16. sezona, kā arī lielā detektīvspēle, kurā izmeklētāja lomā var iejusties ikviens no jums.<!–more–>

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atgādināsim, ka pagājušajā nedēļā Pētersonu viesnīcā tika atrasts līķis – kāds noslepkavoja veco Teodoru Grīnbergu. Portāls Skaties.lv sadarbībā ar seriāla veidotājiem izvirzījuši desmit potenciālos vainīgos, kuri būtu vēlējušies, lai viņš vairs nebūtu starp dzīvajiem.

GRĪNBERGA POTENCIĀLIE SLEPKAVAS

Skatītāji līdz šim devuši 79%, ka kādreizējā istabene Magda varētu būt pastrādājusi šo aukstasinīgo noziegumu. Bet kāpēc viņu nevarot vainot slepkavībā? "Tas, ka viņš grābstījās gar Kristiņu, vēl nav nekāds iemesls nogalināt cilvēku!" izmeklētājiem klāstīja viņa.

Tomēr viņas alibi var apstiprināt kaimiņiene, kas slepkavības brīdī bijusi paciemoties.

Video: vai Magda būtu vainīga Grīnberga nāvē?

Foto: aizdomās turamie


Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm