tv3.lv

Video: asprāši internetā, izmantojot Jezupa vārdu, regulāri gaumīgi “iesmej” par “UgunsGrēku”

Šai “Facebook” lapai ir vairāk nekā 11 tūkstoši sekotāju, un skaits tikai turpina augt. Tajā regulāri atrodami video no seriāliem “UgunsGrēks” un vasara sezonā arī “Viņas melo labāk”, kuros izmantoti kadri kopā ar ikdienišķu situāciju aprakstiem.

2016. gada 7. decembrī 22:25

Piemēram, pēdējā publikācijā redzama Gata ārdīšanās, kad viņš uzzināja to, ka Āboliņu ģimenes vecākā pārstāve Lidija tomēr izrādījusies dzīva, bet teksts vēsta: “Kad meklē mandarīnus, kurus mamma aizmirsa nopirkt.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Facebook” lapu varat atrast šeit!

Šie aktīvisti uzdarbojas arī tviterī, ar ko visas šīs aktivitātes sākusies. 2013. gada septembrī publicēts pirmais tvīts, un kopš tā laikā šim profilam jau seko vairāk nekā 13,5 tūkstoši sekotāju.

Foto: Jezups “UgunsGrēkā”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm