tv3.lv

Video: noskaidro, kāpēc “UgunsGrēkā” Aivars “atrāvās” no jaunā seriāla varoņa

Jau ziņojām, ka šodien seriālā “UgunsGrēks” varēsit skatīt gadsimta kautiņu, kurā galvenie varoņi būs Pētersonu viesnīcas galva, Ulda Dumpja atveidotais Aivars, un jaunais varonis, kurš pārējiem tēliem pievienojās vien šodien – Latvijas Nacionālā teātra aktiera Ģirta Jakovļeva spēlētais Nikolajs.

2016. gada 15. decembrī 20:58

Aivars jau kādu laiku lakstojās ap Sibillu, bet arī Krievijā, Omskas pilsētiņā, kur kundze mitinās, viņai ir sava dzīve. Un liela tās sastāvdaļa ir Nikolajs, viņas vīrs un Žeņas tēvs.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Nolēmis doties pakaļ savai sirdspuķītei, Nikolajs pieķer, ka viņu jau aplido kāds cits vīrietis. Dodoties savu sieviņu aizstāvēt, jaunais varonis gāž Aivaram pa ģīmi. Kas sekos turpmāk, to uzzināsit jau nākamnedēļ.

Video

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm