tv3.lv

Viņš ir visur! Šā gada lielākais šovbiznesa meistars – ugunsdzēsējs Normunds

Gadu no gada pašmāju TV kanālos esam iepazinuši dažādus varoņus, kas ik pa laikam migrē no šova uz šovu. Spilgtākā no šīm personām noteikti ir Violeta Stepanova ar saviem uznācieniem tādos šovos kā “TV Zvaigzne” un “Lauku sēta”, bet ir viens, kurš šogad pārspējis viņus visus – Normunds Blauvs.

2017. gada 8. augustā 9:17

Ja kādu seju mēs redzam atkārtojamies ik pa laikam, Normunds, šķiet, šogad uzstādījis mērķis piedalīties visur. Viss sākās ar piedalīšanos leģendārā seriāla “UgunsGrēks” fināla sērijā, tad jau pēc pavisam īsa brīža viņš mēģināja iekarot “X Faktora” atlases žūriju Rīgā ar savu dziedājumu, bet maija beigās pieteicās un visu vasaru cīnījās par iespēju filmēties “Viņas melo labāk” līdzinieku sērijā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens ir piedalīties, bet pavisam kas cits – uzvarēt konkursus, un pagaidām šī bilance ir vairāk nekā pozitīva. Viņš tika filmēties gan “UgunsGrēkā”, gan arī “Viņas melo labāk” veidotāji viņu atzina par līdzīgu esam seriāla varonim Robertiņam, kas nozīmē, ka pavisam drīz viņu atkal redzēsim filmējamies. Jau rudenī uzzināsim, vai arī trešais šovs jeb “X Faktors” viņam izrādījies veiksmīgs.

“Vēlētos iekarot Latviju – tā, lai cilvēki pazīst mani,” portālam Skaties.lv atzina puisis, kurš dienas maizi pelna darbā par ugunsdzēsēju. Normunds darbojas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kur Rīgas reģiona pārvaldes 9. daļā strādā par vada komandieri, bet brīvajā laikā priecē cilvēkus ar savu muzikālo talantu rokgrupā “Higher State of Mind”.

Foto: Normunda gaitas TV šovos 2017. gadā

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm