tv3.lv

”Visu nakti raudāju emocijās.” ”UgunsGrēka” skandalozākais aktieris atradis visu dzīvi neredzēto mammu

Aktieris un trauku mazgātājs Antons Zamišļajevs, kuru tauta joprojām atceras kā skandālistu Fēliksa dēlu seriālā “UgunsGrēks”, Skaties.lv ziņo priecīgus jaunumus. Mākslinieks, kurš audzis kā bārenis, domājot, ka viņa vecāki miruši, uzzinājis, ka viņa mamma joprojām ir dzīva un dzīvo Sanktpēterburgā.

2018. gada 19. februārī 10:00

“Manā personīgajā dzīvē ir notikusi īsta sensācija. Kā jau visiem zināms, es uzaugu bērnunamā, un man nav nekādu radinieku.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču nupat mani caur Krievijas Vēstniecību ir uzmeklējusi mana mamma,” Skaties.lv atklāj Antons.

Kā jau zināms aktierim, sieviete, kura laidusi viņu pasaulē, bet nav spējusi uzņemties rūpes par dēliņu, mīt Krievijā, Sanktpēterburgā. Kā sarunā ar Skaties.lv neslēpj Antons, zīmīgi, ka tā visu dzīvi bijusi viņa sapņu pilsēta.

“Uzzinot šos jaunumus, man trūka vārdu. Visu nakti raudāju, emocijas nav vārdos izsakāmas,” tā Antons.

Kā uzsver puisis, viņš ir mammai sirdī piedevis to, ka viņa viņu atstāja un puisēns bija spiests uzaugt bērnunamā. “Es neesmu uz viņu dusmīgs. Esmu piedevis. Gaidu un ceru, ka viņa man piezvanīs,” cerību pilns ir Antons.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm