tv3.lv

Žanis Vimba un šveicars Miervaldis. Aktierim Leonam Krivānam 80! Intervija ar jubilāru

Šodien, 17. aprīlī, savu 80 gadu jubileju svin tautā mīlētais aktieris Leons Krivāns. Portāls Skaties.lv sazinājās ar jubilāru, lai apsveiktu un iztaujātu par mīļākajām lomām, atziņām un pārdomām.

2018. gada 17. aprīlī 15:25

Aktieris ar prieku uzņem mūsu laba vēlējumus, tomēr ir pieticīgs par daudzajām lomām un sasniegto. “Kā jau aktieris, es pats uz sevi raugos visai kritiski un man nekad nav gana un pietiekami labi. Tiešām ceru, ka savu sūtību esmu izpildījis,” prāto Krivāns. “Jā, ejot pa ielu, cilvēki mani atpazīst un, mani ieraugot, atplaukst smaidā. Tas priecē, tomēr uzliek arī lielu atbildību. Es nevaru atļauties lietas, ko citi var.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Mazs rūgtums māksliniekam gan “aizķēries” par situāciju Latvijas skatuves mākslas telpā: “Teātrim veci aktieri nav vajadzīgi,” viņš secina. Jautāts, vai aktierim nepietrūkst darbs seriālā “Ugunsgrēks”, Krivāns vien piebilst: “Aktiera darbs ir atkarīgs no režisora.”

Tomēr ir kāds darbs, par ko spēlmanim  ir vieslielākais prieks – Žaņa Vimbas lomu seriālā “Sirdsmīļā Monika”. Starp citu, 80 gadu jubileju Krivāns plāno svinēt kopā arī ar savu ekrāna partneri, aktrisi Olgu Dreģi, kas šajā seriāla bija viņa “sieva” Hilda.

Lai arī mākslinieks atzīst, ka veselība sākusi “klibot” un arī enerģijas vairs nav tik daudz, cik agrāk, ir vēl kāda loma, ko viņš vēlētos nospēlēt: “Man bieži ir jautājuši: Kas ir tava sapņu loma? Beidzot esmu sapratis un zinu atbildi. Es vēlētos nospēlēt Kangaru. Izlasīju grāmatu “Savu lomu advokāts”, un sapratu, ka spētu šo tēlu atveidot, atklājot arī to, kāpēc viņš ir tieši tāds, kāds ir.”

Novēlam aktierim piepildīt savu sapni!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Par projektu

Jaunā “Ugunsgrēka” sezona būs kā ballīte, kurā satikt iemīļotus cilvēkus un iepazīties ar jauniem. Pētersona viesnīcā notiks patiešām trakas lietas. Cīņa par mantu, greizsirdība, zādzības un blēdības, baumas un pārpratumi, mīlas mokas un cirks. Ja tā par maz - būs arī slepkavības mēģinājumi. Un ne tikai mēģinājumi. Kopā ar iemīļotiem aktieriem skatītāji varēs atgriezties pilī un sekot līdzi tēlu gaitām. Un atcerieties – Zenta visu dzird, Milda visu saprot, Leons par visu filozofē, Gunārs ved uz pareizā ceļa, Helēna visu rāda internetā, bet Vadimam un Silvijai ir jauns bizness. Un ir jauni tēli, kurus mīlēt un nīst. Neizpaliks arī pārsteigumi no pagātnes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm