tv3.lv

Vasara bija karsta? “UgunsGrēks” būs vēl karstāks!

TV3 iemīļotais latviešu seriāls “UgunsGrēks” aizvadīto sezonu noslēdza ar lielu intrigu – Kas noticis ar Aņu? un Kāda nākotne sagaida viesnīcu? Tāpat ne vienu vien skatītāju šokēja Edijs un viņa rīcība – to, ka viņš ir nelietis, negaidīja neviens. Viss liecina, ka Edijs patiesībā vada ģimeni un tās melno biznesu. Jau drīzumā viss noskaidrosies un tiks rastas atbildes uz daudzajiem jautājumiem. Jaunās sezonas pirmā sērija gaidāma 15.septembrī 20:20 kanālos TV3 un TVPlay!

2014. gada 2. septembrī 18:30

TV3 populārā un iemīļotā seriāla “UgunsGrēks” režisore Inta Gorodecka pirms 12.sezonas uzklausījusi daudzu skatītāju satraukumu: ”Tik daudz pārmetumu kā iepriekšējās sezonas beigās, nebiju saņēmusi visa seriāla vēsturē šo daudzo gadu laikā! Bet šie pārmetumi bija pacilājoši, jo, tas nozīmē, ka cilvēki ir pozitīvi tendēti. Tātad, ir vērts strādāt un vairot pozitīvo. Un, jā, varu apsolīt, ka fināls būs laimīgs!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Iepazīstieties ar jauno varoni Viesturu!

TV3 seriāla “UgunsGrēks” notikumi atsāksies vietā un laikā, kad skatītāji palika ar daudziem jo daudziem notikumiem, Viss turpināsies abās viesnīcās un jau pirmajā sērijā būs iespējams ieraudzīt jaunu varoni – Viesturu Smilgu. Viņu atveidos Latvijas Nacionālā teātra aktieris Ivars Kļavinskis, kas nesen saņēmis Kārļa Sebra gredzenu kā pagājušās sezonas labākais aktieris.

Iepazīstot tuvāk varoni Viesturu, var atklāt, ka viņš ir motosportists, nodarbojies ar enduro jeb bezceļu moto braukšanu, piedalījies Eiropas un pasaules mačos un arī startējis Dakāras rallijā. Viņš ir cietis nopietnā avārijā, tādēļ aktīvās sporta gaitas beidzis un nesen izgājis sarežģītu rehabilitācijas kursu, lai atkal varētu staigāt. Viesturs raksturā ir spītīgs, neatlaidīgs, godkārīgs, ambiciozs, nežēlīgs pret sevi un citiem, pieredzējis un cinisks. Lai arī viņa raksturojums izklausās skarbs, Viesturs ir arī vīrišķīgs, šarmants un tādēļ sievietes viņu apbrīno, bet vīrieši – apskauž. Kāda būs Viestura saistība ar Pētersona viesnīcas iemītniekiem? Vai Felzenbaheriem būs izdevies atgūt savu meitu? Kas notiks ar Pētersonu viesnīcu un tās personālu? Vai Ieva ieraudzīs Edija patieso seju?

Lūk, arī bildēs atskatīsimies uz 11. sezonas notikumiem!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm