tv3.lv

”Ciest nevaru zivju konservus, bet filmējoties jāēd!” Kādām ciešanām Kostjas dēļ sevi pakļauj aktieris Kristians Kareļins

Ekrānos atgriezies vasaras karstākais seriāls ”Viņas melo labāk”, un viens no kolorītākajiem tēliem tajā noteikti ir Kristiana Kareļina atveidotais Kostja. Skaties.lv vērsās pie aktiera, lai noskaidrotu, kas viņam kopīgs ar paša atveidoto varoni. Kā atklājas, visai maz – Kristianam, atšķirībā no viņa varoņa, galīgi nepatīk rosīties garāžā, bet zivju konservi viņam nu galīgi negaršo.

2019. gada 3. jūnijā 17:00
Jūsu atveidotais tēls Kostja ir liels grādīgo dzērienu cienītājs. Kā ar Jums pašu – kādas dzīvē attiecības ar alkoholu?

Protams, es visu laiku esmu pālī, pilnīgā pālī (smejas). Viss kas ir dzerams, tas ir labs, jā (sirsnīgi smejas).

Bet, zinot Kostju, seriāla fani šo varētu nemaz neuztvert kā joku. Nav tā, ka pasākumos aicina kopā ieraut pa glāzītei Kostjas stilā?

Ooo, jā! Ooo, jā! Regulāri aicina. Man ir grupa “Gapoljeri”, kurai ir regulāri koncerti. Bieži vien tieši koncertos ir tā, ka cilvēki pienāk klāt: ”Eu, Kostja, pa šotiņam?”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Atbildu – sorry, es pie stūres esmu, bet bieži mēģina pierunā – f**k, nu camon. Nu nē, es pie stūres braucu, nu nebūs, paldies.

Patīk arī pie alkohola uzkost konservus, kā to iecienījis Kostja?

Pretīgi! Ciest nevaru zivju konservus. Tas ir viens no lielākajiem izaicinājumiem seriālā. Bet ar tiem konserviem stāsts ir tāds, ka seriālā tie ir grunduļi, cepti grunduļi tomātu mērcē. Man viņiem ir šausmīgi jāgaršo. Un, kad mēs filmējam, ir pulkstenis pusē astoņi no rīta!

Cepti grunduļi tomātu mērcē pusastoņos no rīta? Mmmmmm, ņam, ņam, ņam.. Nu tas ir baisi! Mmmm, cik garšīgi.

Cik daudz to grunduļu filmēšanā ir nācies apēst?

Ui, daudz. Nu jau esmu iemācījies atrast tos garšīgos. Nu jau pērk tos salīdzinoši garšīgos, bet ir trāpījušies arī briesmīgi. Man negaršo vispār zivis, kur nu vēl konservi, kur kaut kādi grunduļi.

Ar kuru no seriāla kolēģiem Jums ir vislabākais kontakts?

Ar Ditu Lūriņu, ar Māri Bezmeru. Tie tādi cilvēki, ar kuriem mazliet var pajokoties.

Kostjam ir ļoti valdonīga sieva. Vai ir kāda no seriāla dāmām, pret kuru Kostjam gribētos nomainīt savu sievu Olgu?

O, tas ir labs jautājums. Ja man būtu tā iespēja, tad mainītu viņu pret kaut ko jauku un harmonisku, es domāju ar to pašu Ligitu varētu, ar jauno varoni Keitu obligāti. Ar Martu nē, ar to jau viss bija.

Kāds ir smieklīgākais atgadījums, kas ir gadījies filmējot?

Mēs te daudz smejamies. Es nevarēšu izcelt pat vienu smieklīgu atgadījumu, jo notiek tik daudz! Nu, Jānis Āmanis miskastē, piemēram.  Viņš tur sižeta ietvaros slēpās no kaut kā, ielīda miskastē un tur nebija laikam līdz galam iztīrīta. Jānis Āmanis miskastē vienmēr ir smieklīgi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kostja, šķiet, visu dzīvi būtu gatavs garāžā pavadīt. Kā ar Jums? Ikdienā ar mehāniku arī protat darboties?

Nu jau mazliet kaut ko sajēdzu, bet es pats sev mašīnu neuzticētu.

Nav bijis tā, ka Jūs aizbraucat uz autoservisu, un Jums jautā – ko jūs te braucat, kāpēc Kostja pats savā garāžā nesataisa?

Ir, ir. Piemēram, riepas nomainīt iebraucu. Uzreiz: ”Ooo, Kostja riepas iebrauca nomainīt. A ko pie sevis nemaini?” Nosmejos: ”Ai, man baigās rindas, un, zini, baigi dārgi.”

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm