tv3.lv

Ekskluzīvs ieskats ”Viņas melo labāk” jaunajā sezonā: seriālam pievienojas Kristīne Nevarauska

2021. gada 21. janvārī 13:00

Kamēr TV3 Life skatītāji vēl tikai gaida ”Viņas melo labāk” 9. sezonu, Go3 jau pieejamas jaunās sezonas pirmās sērijas. Un tās apliecina – jaunā sezona būs īpaši varena! Seriālam pievienojas vesela plejāde izcilu aktieru un notikumi jau no pirmajiem kadriem samudžinās īpaši aizraujošā murskulī. Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu jaunās sezonas pirmajos kadros.

”Viņas melo labāk” devītajā sezonā piesaka virkni jaunumu – seriālam galvenajās lomās pievienojas vesela plejāde atzītu aktieru.

Kristīne Nevarauska seriālā atveido apburošu, bet histērisku blondīni Janu. Seriālā ”Viņas melo labāk” skatītājiem būs iespēja atkal redzēt aktrisi lielā projektā pēc ilgāka pārtraukuma, ko viņa pavadīja bērna kopšanas atvaļinājumā.

Savukārt kā Nevarauskas atveidotās varones vīrs Renārs seriālam pievienojas Latvijas Nacionālā teātra direktors Jānis Vimba.

Ar šo varoņu uznācienu arī tiek atklāta jaunā sezona. Uzzinām, ka Renārs ir Latvijā pieprasīts plastikas ķirurgs, pie kura regulāri vēršas turīgas klientes un kurš nesmādē dāsnas ”pateicības”. Bet Nevarauskas varone ir Renāra pārspīlēti greizsirdīgā un histēriskā sieva, kurai pagalam nepatīk vīra aizkavēšanās darbā un pārlieku lielā draudzība ar klientēm.

Pavisam citu vidi paver Lienītes Osipovas atveidotās Martas krustmeitas Ilonas uznāciens. Izspūrusī daiļaviņa parādās, kā pilnīga brīvdomātāja – ”vēsa dūda”, kura bez problēmām var paņemt ātro kredītu, lai izpestītu no cietumsoda pavieglu mīlnieku Ingaru (Māris Skrodis).

Arī Robertiņa un viņas mammas dzīvē ienāks jauna vēsma – valšķīgā kaimiņiene Annija (Aija Dzērve), kurai jau parādās īpaša interese par nupat saderināto Robertiņu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un tas vēl nav viss! Seriālā jaunajā sezonā ienāks vēl vesela plejāde jaunu tēlu atliek tikai sekot notikumiem.

”Viņas melo labāk” TV3 Life būs baudāms martā, bet Go3 pieejams jau tagad! Spied TE un baudi pirmā sērijas!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm