tv3.lv

Evija Skulte: Tuvākajā laikā man ir gaidāmas kāzas

Krāšņi startējis skatītāju iemīļotais vasaras seriāls ”Viņas melo labāk”. Vienā no galvenajām lomām – lieliskā Evija Skulte jeb Marta, kuras ekspresīvajā raksturā un sievišķīgajās vājībās teju katra skatītāja saskatīs arī kaut ko no sevis. Bet kāda Martas lomas atveidotāja ir dzīvē, un vai tur viņas attiecības ar pretējo dzimumu ir tikpat dramatisku pavērsienu pilnas? Skaties.lv, seriāla sezonai sākoties, aicināja Eviju uz interviju, lai noskaidrotu, vai notikumi aktrises dzīvē šovasar plānoti līdzvērtīgi Martas piedzīvojumiem. Atbildes mums nelika vilties.

2019. gada 30. maijā 10:05
Kā mēs zinām, Marta seriālā ļoti pucējas. Kā ir ar Jums, vai arī ikdienā bieži pucējaties un, līdzīgi kā Marta, mīlat iepirkties?

Ikdienā es nekrāsojos. Es nepucējos. It sevišķi, ja man ir agri no rīta jābūt uz mēģinājumu, man ļoti patīk gulēt, man nepatīk agri celties. Es neatvēlēšu laiku, lai pucētos. Skriešu ārā kaut vai pēdējā minūtē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ikdienā es braukāju ar riteni, tas arī nosaka ģērbšanās veidu. Tie augstie papēži un kleitiņas vairāk paliek tad, kad es nepārvietojos. Ar riteni braucot, man ir šortiņi, kājās izvēlos platformenes, kas ir augstas, ar tām arī var ļoti forši braukt. Bet papēži paliek reizēm, kad nav jāpārvietojas.

Mana garderobe ir gan sportiskais stils, gan sievišķīgais, bet tām kleitām es šad tad pievelku arī kādas kedas.

Seriālā Marta zobiem un nagiem gatava cīnīties par savu vīrieti, esam pieredzējusi lielu plūkšanos starp Martu un Baibu. Vai arī dzīvē gadījies, ka ir jācīnās par vīriešiem ar citām dāmām?

Es neesmu no tām sievietēm, kas cīnās par vīriešiem, jo man vienmēr kaut kā šķiet – ja tevi nemīl, tu ar varu nebūsi mīlams. Varbūt, ka kādreiz būtu bijis derīgi pacīnīties, bet tas nav manā dabā.

Man patīk, ja manis dēļ cīnās, bet es kaut kā nenolaižos līdz tam, ka es kādam varētu skriet pakaļ vai cīnīties, lai kādu iegūtu, jo tāda es esmu. Nebūs tas, būs cits. Nu, ak Dievs, viena pati es jūtos ļoti brīnišķīgi.

Kā ir sadarboties ar seriāla kolēģiem filmējoties? Vai ir kāds, ar kuru nevar sastrādāties?

Nē, visi aktieri, kuri atlasīti šim seriālam, esam ļoti saderīgi. Pirmajā sezonā režisors nevienu nepazina un atlasīja, saliekot kopā nezinot, kāda būs saderība, bet tagad jau pamattēliem saka: ”Tagad nāks jauns vīrietis, izvēlies, ar kuru tev varētu būt saderība.”

Viņš arī skatās, kas varētu derēt lomai kā tipāžs, tad mēs kopīgi konsultējamies, vai derēs. Jo priekš kam problēmas. Ja dzīvē kaut kāda nesaderība un kāds pilnīgi riebjas, bet tev ar viņu jāspēlē mīlestība, tas nav to vērts.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Režisors nereti izvēlas, lai būtu tā kā no viena teātra, kad vairāk pazīstami tie aktieri, un līdz ar to visiem ir ļoti laba saderība. Draudzenes man ar brīnišķīgas.

Seriālā jūs ar Māri apprecējāties, bet tas vairāk bija Martas uzstādījums – vajag apprecēties. Vai dzīvē arī ir bijis, ka uzspiežat vīrietim apprecēties vai gribat apprecēties ?

Jā, kad attiecības ir kaut kādā stadijā, kad tiešām šķiet, ka varētu nopietni turpināties, tad es esmu dažkārt ievirzījusi šīs sarunas, pēc kā arī seko bildinājums.

Esmu veikli ievirzījusi sarunas, bet tā nav uzspiešana. Ja ilgstoši dzīvo kopā, manuprāt, vajag noformēt tās attiecības.

Jums dzīvē ir interesanta pieredze ar precēšanos – ilga laulība, tad pavisam īsa. Runā, ka šobrīd atkal gatavojaties iestūrēt laulības ostā.

Es biju precējusies 10 gadus, izšķīros. Tad Bahamu salās apprecējos otrreiz, bet tā bija tāda precēšanās kā piedzīvojums, jo tomēr pēc laika sapratu, ka es negribu to Latvijā oficiāli noformēt.

Šobrīd es esmu saderinājusies, un kaut kad tuvākajā laikā man ir gaidāmas kāzas. Varbūt šovasar, varbūt nākamvasar.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ir kaut kas ko jūs pati vēlētu Martai šosezon?

Lietuvas scenārijā mazliet citādāk dalās tās sezonas. Mēs atkal kaut kādā pussezonā apstāsimies un tad turpinām to stāstu nākamosezon.

Man patiešām ļoti gribētos, lai Martai būtu tā īstā, skaistā mīlestība, ka viņa beidzot būtu harmoniska, bet tad laikam tā nebūs Marta. Viņai viss plūst un mainās, un kaut ko viņa pati sabojā, kaut ko citi sabojā un nekas īsti neizvēršas kā liels, stabils un pastāvīgs.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm