tv3.lv

Foto: ar līksmu aktieru ballīti nosvinēts ”Viņas melo labāk” sezonas sākums

Ar vasarīgām svinībām ceturtdienas, 23. maija, pēcpusdienā K.K. fon Stricka villā atzīmēts vasaras seriāla ”Viņas melo labāk” septītās sezonas sākums. Skaties.lv piedāvā ieskatīties kadros no ballītes, kurā piedalījās lielākā daļa aktieru un radošās komandas.

2019. gada 24. maijā 10:42

”Viņas melo labāk” pie skatītājiem nāks jau pirmdien, 27. maijā, bet tā radošā komanda, kā ierasts, pirmo sēriju baudīja kopā atklāšanas ballītē, dzerot šampanieti un daloties sirsnīgos komentāros par filmēšanas laikā pieredzēto.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Vakaru vadīja Andris Bulis jeb Māris ar savu seriāla meitu Aneti Krasovsku jeb Mariju. Abi atklāja dažas jaunās sezonas intrigas un iepazīstināja ar tēliem, kuri septītajā sezonā ienāks seriālā.

Kā atklāja aktieri, jaunās sezonas intrigu epicentrā būs kāda glezna, ar kuras meklējumiem jau noslēdzās pagājušā sezona.

Gleznas patiesais stāsts ir ne mazāk interesants kā ekrāna intriga – tā atrasta kādā antikvariātā, bet filmēšanas vidū atklājies, ka tas ir ļoti vērtīgs mākslas darbs, kuram pēc filmēšanas jāceļo uz Franciju. Vēstniecība vēlīgi atļāvusi smalko mākslas darbu paturēt un uzmanīgi izmantot seriālā, kamēr gleznas intriga atrisināta.

Skatītāju jau iemīļotajai akteru buķetei pievienosies Sanita Paula, kura atveidos dzīvespriecīgo biznesa lēdiju Agnesi, Gundars Grasbergs jeb uzņēmējs Krusts, Laura Atelsone jeb bārmene Keita, kura kļūs par labu Marijas draudzeni kā arī Oligars Boriss, kuru atveido Normunds Bērzs.

Jaunās sezonas sākumu kopā ar saviem iemīļotajiem tēliem nosvinēja arī trīs seriāla fani, kuri bija uzvarējuši Skaties.lv rīkotajā fanu konkursā. Fani bija ieradušies ar atvasēm un tika draudzīgi uzņemti seriāla zvaigžņu pulciņā – aktieri ar prieku pozēja bildēm un aprunājās ar skatītājiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pēc jaunās sezonas pirmās sērijas noskatīšanās jaukā kompānija ļāvās šampanieša un našķu baudīšanai un sirsnīgām sarunām, kā arī viesi tika patīkami pārsteigti ar jaukām dāvanām no “L’Occitane”.

Nenokavē arī sezonas sākumu ekrānos!

”Viņas melo labāk” septītā sezona sākas 27. maija vakarā TV3 un TVPlay!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm