tv3.lv

Fotosesijas bildes! Pie skatītājiem atgriežas seriāls ”Viņas melo labāk”

Jau 17. augustā video satura platformā Go3 un 24. augustā kanālā TV3 Life pie skatītājiem nonāks kulta seriāla ”Viņas melo labāk” jaunākā sezona, kas pārsteigs, aizraus un aicinās just līdzi jau iemīļoto varoņu attiecībām! Kanālā TV3 Life seriāls būs skatāms no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 14.00 un plkst. 20.30.

2020. gada 5. augustā 17:16

Jaunajā sezonā skatītājus sagaida atrisinājums jau septītajā sezonā aizsāktajam stāstam par unikālo gleznu, kuru iekāroja teju katrs no seriāla varoņiem, taču arī šosezon kādam veiksies vairāk, kādam mazāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriālā līdztekus jau iemīļotajiem aktieriem – Evijai Krūzei, Andrim Bulim, Laurim Dzelzītim, Elīnai Vānei, Mārim Bezmeram, Kristianam Kareļinam, Sarmītei Rubulei u.c., gaidāma arī jaunu un košu tēlu pievienošanās, kurus lomas atveidos aktieri – Mārtiņš Egliens, Imants Strada, Mārtiņš Brūveris, Karīna Lučiņina, Indra Briķe, Pēteris Gaudiņš, Inga Misāne Grasberga, Līga Zeļģe.

“Seriāls “Viņas melo labāk” ir otrs ilgspēlējošākais seriāls, kas ir radīts TV3 Group paspārnē un ir pēdējo gadu skatītākais pašmāju seriāls.

Jaunā, nu jau astotā, seriāla sezona būs skatāma kanālā TV3Life sākot ar 24. augustu no pirmdienas līdz ceturtdienai. Paši nepacietīgākie skatītāji jauno epizodi varēs noskatīties jau plkst. 14.00, taču tiem, kas pa dienu nav pie TV ekrāniem, esam paredzējuši to demonstrēt tās pašas dienas vakarā plkst. 20.30 ar atkārtojumu nākamajā rītā 8:00.

Mainoties skatītāju paradumiem, mums ir jāspēj adaptēties un pielāgot sava satura pieejamību ikvienam, jebkurā laikā, vietā un ierīcē. Tāpēc seriāls “Viņas melo labāk” jaunā sezonas sērijas pirms TV ētera ekskluzīvi Go3 lietotājiem būs pieejamas jau nedēļu ātrāk, bet pēc TV ētera tās bez maksas varēs noskatīties digitālajā platformā TV3 Play.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Esam pārliecināti, ka šādā veidā ikviens seriāla cienītājs atradīs sev ērtāko laiku un vietu, lai sekotu līdzi jau labi zināmajiem un arī pavisam jauniem seriāla varoņiem,” par seriāla ”Viņas melo labāk” jauno sezonu pārdomās dalās TV3 Group programmu direktore Gita Pētersone – Rudzīte.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm