tv3.lv

Iepazīsti ”Viņas melo labāk” jaunos varoņus!

Šonedēļ pie kanāla TV3 Life skatītājiem atgriezies seriāls ”Viņas melo labāk”, un jaunākajā sezonā jau iemīļotajiem varoņiem pievienosies septiņi jauni aktieri.

2021. gada 3. martā 10:51

Jauno varoņu stāsti savīsies ar jau iepazīto varoņu stāstiem tā, ka reizēm būs grūti atšķetināt un saprast, kas ir kas, un būs reizes, kad pat meli neglābs. Iepazīsties ar jaunajiem varoņiem!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ilona (Lienīte Osipova) ir Martas krustmeita, kura pārceļas dzīvot uz Rīgu, tomēr… viņa var aizbraukt no laukiem, bet nekad netiks vaļā no laukiem sevī. Viņa ir ļoti vienkārša un naiva meitene, kura visiem tic un neprot glabāt noslēpumus. Jebkuru iepazīto cilvēku sauc par savu draugu un ielaidīs savā mājā, bet vienmēr grūtā brīdi izpalīdzēs. Viņai vienlaicīgi iepatīkas divi vīrieši. Kurš būs īstais?

Ingars (Māris Skrodis) ir jauns puisis no laukiem, viņš ir sirsnīgs, vaļsirdīgs un par mašīnām zina pilnīgi visu. Viņa lielākais elks ir Kostja, ar kuru iepazīstas un sāk pie viņa strādāt. Tiek iejaukts mīlas trijstūrī. Diemžēl viņam ir viens trūkums – Ingaram ļoti patīk iedzert.

Renārs (Jānis Vimba) ir viens no slavenākajiem Latvijas plastiskajiem ķirurgiem, kuram ir vairākas kaislības – palīdzēt sievietēm kļūt ideālām, motocikli un pašas sievietes. Viņš laimīgas nejaušības rezultātā paliek dzīvs un nenoslīkst, viņu izglābj Roberts, kurš ar Renāru kļūst par ļoti labiem draugiem. Renārs Robertam uzdāvina bāru, lai Roberts glabātu viņu abu noslēpumu. Bet plastikas ķirurgam Renāram ir ļoti greizsirdīga sieva Jana, kuras rakstura dēļ Renārs nokļūst dīvainās un smieklīgās dzīves situācijās.

Jana (Kristīne Nevarauska) ir Renāra sieva, kurai ir viss, ko sieviete var vēlēties – skaistums, nauda un uzticīgs vīrs, diemžēl prieku par to bojā nebeidzamas greizsirdības lēkmes. Savas greizsirdības apmāta, viņa ļaujas cita vīrieša valdzinājumam, lai ieriebtu savam vīram. Atriebības apmāta ir gatava uz visu.

Edijs (Uldis Anže) ir Janas brālis. Viņš ir privātdetektīvs, izseko, noklausās un palīdz atrisināt visdažādākās situācijas. Viņš ir sieviešu magnēts, latviešu Džeimss Bonds, kurš spējis arī savaldzināt pat Martu. Naudas dēļ viņš ir gatavs iesaistīties tumšās un bīstamās lietās.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tīna (Sandija Dovgāne) ir Olgas mirušās māsas meita. Viņa uzrodas pēkšņi un negaidīti un Olga uzreiz uzņemas rūpes par viņu. Tīna ir ļoti aizdomīga un noslēpumaina. Kādu noslēpumu viņa glabā? To nezina neviens.

Laima (Vita Baļčunaite) tikko atgriezusies no Amerikas un dodas meklēt darbu. Ar savu šarmu un izveicību viņai izdodas atrast darbu pie Roberta un tur viņa kļūst par Ilonas labāko draudzeni. Viņai plānā ir afēra, kuru īstenot palīdz Marta un tādejādi izdodas apmānīt bagātu vecāku dēlu.

Skaties seriāla ”Viņas melo labāk” jaunāko sezonu kanālā TV3 Life no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.30 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm