tv3.lv

Ir zināmas Viņas melo labāk jauno aktrišu konkursa uzvarētājas!

Tas brīdis ir klāt – 22. jūnijs pienāca ātrāk, nekā varbūt kāds varēja pamanīt, kas nozīmē, ka ne tikai Līgosvētki jau tikpat kā klāt, bet arī noslēgums šīs vasaras, iespējams, karstākajam konkursam. Kāpēc karstākajam? Kurā vēl pašmāju konkursā piedalījās gandrīz 2000 daiļavu? 

2016. gada 22. jūnijā 10:19

No 1900 līdz 2

17. maijā nācām klajā ar paziņojuma, ka ikvienai interesentei un seriāla Viņas melo labāk fanei ir iespēja pieteikties konkursam, kurā galvenā balva beigās ir īsta loma pašmāju vasaras populārākajā seriālā. Līdz maija pēdējās dienas plkst. 23:59 bijām saņēmuši vairāk kā 1900 pieteikumus, kas nozīmē – gan žūrijai, gan jums, lasītāji, bija diezgan smags uzdevums – izvēlēties konkursa finālistes. Galu galā tika izvēlētas 20 daiļavas, no kurām 19 (Ilze Jankovska personisku iemeslu dēļ nevarēja ierasties) piedalījās fināla atlasē. Proti, dāmas sevi un savu aktrises talantu atrādīja žūrijai – seriāla producentam Rimvīdam Martinaitim, seriāla zvaigznēm Latvijas Nacionālā teātra aktrisei un Evijai Skultei (seriālā Marta) un Māra lomas spēlmanim Andrim Bulim, kā arī seriāla veidošanas komandas pārstāvjiem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Līdz pat vakardienas izskaņai bija iespējams balsot par šīm meitenēm, un balsojums bija ļoti populārs – pirmās divas vietas (Iveta Kaminska un Krista Klentaka) sakrāja pat vairāk nekā 10 tūkstošus (!) lasītāju balsu, taču, kā jau minēts noteikumus, tas nebūt negarantē uzvaru konkursā.

Uzvaru noteica aktrises talants un to vērtēja žūrija

Lai arī konkursa finālistes bija mobilizējušas ievērojamu atbalstītāju skaitu, tomēr gala vārds, kas uzvarēs konkursā, ir žūrijai, kas izvēloties konkursa uzvarētājas,  kā galveno kritēriju ņēma vērā dalībnieču aktiermeistarību! Turklāt, tie, kas cītīgi seko līdzi konkursa gaitai būs pamanījuši – žūrija beigu beigās nolēma uzvaru piešķirt nevis vienai, kā bija minēts sākumā, bet uzreiz divām meitenēm, jo abas talantīgas.

Tad nu lūk, skanot tremolo, oficiāli paziņojam konkursa Viņas melo labāk meklē aktrisi uzvarētājas!  Talantīgākās no visām dalībniecēm žūrija lomai seriālā izvēlējās šīs jaunkundzes, un uzvarētājas, tātad ir:

Sigita Permina un Monika Marija Messinga

Foto

Sirsnīgi apsveicam, meitenes! Ar jums drīzumā sazināsies, lai informētu par tālāko notikumu attīstību.

Labā ziņa

Pārējām konkursa dalībniecēm un finālistēm vēlējāmies teikt lielu paldies par dalību, bet žūrija vēlējās visām izteikt atzinību un vēlēt veiksmi, kā arī attīstīt savu aktrises talantu arī turpmāk! Lomas diemžēl bija tikai divas, bet lomas kārotājas – 20, taču dāmas, kas šoreiz netika pie kārotās balvas, ir pamanītas. Un tā ir labā ziņa! Mēz zinām, ka Jūs gribat un varat filmēties – tas ir galvenais, un nav izslēgts, ka jau šāda iespēja arī varētu rasties arī citām meitenēm.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm