tv3.lv

Kas dzīvē jau 20 gadus vieno Robertiņa un Baibas lomu atveidotājus? Intervija ar Māri Bezmeru

Par ”Viņas melo labāk” skatītāju mīlētāko tēlu noteikti var dēvēt Māra Bezmera atveidoto Robertiņu, kurš, esot uzreiz zem divu dāmu – savas sievas un mammas ”tupelēm”, spilgti iemieso kādu Latvijas sabiedrībā plaši pazīstamu vīriešu tēlu. Sarunā ar Skaties.lv Māris atklāj, kas pašā ir vai nav no Robertiņa un kā spilgtais varonis ietekmē viņa attiecības ar paša sievu un bērniem, kā arī seriāla faniem.

2019. gada 8. jūnijā 14:50
Seriāla fani Robertiņu pazīst kā visīstāko memmes dēliņu. Vai dzīvē jūs arī esat ”piena puika”?

Protams, ka nē. Dzīve es esmu pilnīgi savādāks un tie, kuri mani pazīst, neļaus man samelot. Tā kā, tas droši vien ir jāprasa citiem. Mana atbilde ir, ka jā, es esmu savādāks.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Seriālā Robertiņš ir zem sievas Baibas ”tupeles”. Kā Jūsu sieva Dace izturas pret jums, neizmanto Baibas trikus?

Neizmanto gan. Jo es neesmu tāds, kāds esmu seriālā. Tā kā līdz ar to arī mana sieva ir savādāka, nekā Baiba. Mums attiecības ir balstītas uz citām lietām un nē, neliek ”zem tupeles”. Mēs esam kā ”cimdiņš ar rociņu”.

Vai dēlam ļaujat skatīties seriālu? Jo tajā rādāt ne pārāk vīrišķīgu piemēru.

Protams, ka ļauju, jo nekā tāda slikta tur nav. Un viņš ir pietiekoši vecs, viņš atšķir kas ir kas, kas ir filma, kas ir aktierspēle un kas ir dzīve. Tā kā bērni to vairāk uztver kā komēdiju un priecājās par to.

Nebūs melots, ka Robertiņš ir viens no spilgtākajiem ”Viņas melo labāk” tēliem. Kā ar fanu uzmanību ikdienā? Cilvēki ielās neuzrunā, neizturas pret Jums kā tiešām tādu piena puiku, nepārmet uzvedību seriālā?

O, nē, nepārmet. Nākt klāt gan nāk un daudz. Par uzmanību es droši vien nevarētu sūdzēties.

Pārmest gan neviens nekad nav pārmetis. Visi priecājas un par manu tēlu teic tikai to labāko. Vairāk pārmet par Baibu, ir teikts: ”Tu zini, ka tevi Baiba čakarē, ka tev mežu zog un tā.” Man cilvēki ielās nāk vairāk prasīt par tām sievietēm nevis mani.

Skatoties seriālu, rodas iespaids, ka ar Robertiņu vienmēr ir jautri. Kāds ir smieklīgākais vai jautrākais atgadījums filmēšanas laukumā, kas pašam ”iespiedies atmiņā”?

Grūti uzreiz pateikt, jo daudzi tādi ir bijuši. Nu varbūt viens tāds, kas būs vēl tagad, jaunajā sezonā.

Es kā apsargs gāju izspiest naudu no Aināra Ančevska varoņa. Man bija jāsit ar āmuru pa galdu un, protams, cik nu stipri sist – tā ka stipri! Pēdējā kadrā lidoja stikli pa gaisu un tika bojātas mēbeles.

Es gan nezinu, vai tas tagad izklausās šausmīgi smieklīgi (smejas). Tās apsmiešanās jau parasti ir par kaut kādu tā brīža situāciju, kas kadrā nemaz tik smieklīgi neizskatās, kā mums tur uz vietas filmējot.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viens saskatās, otrs paskatās, un viss notiek. Bija epizode, kur mēs ar Baibu un mammu sēdējām un ēdām kaut kādu zupu. Vienu vārdu kaut kā viens pasaka, otrs pasaka un viss – vairs viņi nevar, filmēšana apstājusies uz piecām minūtēm, jo visi aktieri smejas un nespēj savākties.

Ar kuriem seriāla kolēģiem Jums ir vislabākās attiecības? Vai ir kādi, kuri sagādā ”galvassāpes”?

Aktieru mums komandā ir ļoti daudz, bet man reāli sadarbība ir ar kādiem pieciem. Un ne par vienu neko sliktu nevaru pateikt.

Protams, ar Elīnu Vāni (Baiba) ir visforšāk strādāt, jo viņa ir mana kursabiedrene un es viņu pazīstu jau gadus 20. Un mēs esam kopā izgājuši cauri visādām lietām, ar viņu ir viegli strādāt. Mēs kaut kādā ziņā saprotamies ļoti ātri, līdz ar to ir bauda strādāt.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm