tv3.lv

Nākamnedēļ seriālā Viņas melo labāk klajā nāks fotogrāfijas, kas sagriezīs lielu virpuli!

Pēc Līgo svētkiem dzīve neapstājas, bet tieši otrādi – aizsākas ar jaunu elpu, jo sākusies taču meteoroloģiskā vasara, kas nozīmē vēl vairāk karstu piedzīvojumu gan dzīvē, gan arī, protams, seriālā Viņas melo labāk. Jau pirmdien gaidāma šīs vasaras sezonas 20. sērija, tāpēc ielūkosimies kanāla TV3 mājaslapā, kas tad mūs sagaida nākamajā nedēļā.

2016. gada 25. jūnijā 9:21

Dina atrāda savu šī seriāla veikumu

Jaunās aktrises Ievas Florences atveidotā Dina beidzot kādam atrādīs savu darbiņu, kuru veic jau kopš savas pirmās Viņas melo labāk sērijas. Kad meitene parādījās, advokāts Kārlis viņai lūdza pakalpojumu – pasekot līdzi sievas Simonas gaitām Jūrmalā, kur viņa kopā ar savām kolēģēm – Martu un Margo, atpūtās. Kamēr viņš pats dzēra, Ērikas Eglijas atveidotā meitene smagi pārdzīvoja par vīra, Laura Subatnieka atveidotā vienmēr nosvērtā varoņa alkoholismu. Tad viņa satika Konrādu, kurš pārdzīvoja par sievas aiziešanu, un tā viņiem sākās neliels romāniņš, kas diemžēl vai par laimi ir iemūžināts Dinas fotoaparātā. Un tas vēl nav viss…

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Pēc bildēm spriežot, Simona lieki laiku netērē un it kā pieķerta arī kopā ar Arvi. Neskatoties uz to, ka viņai ir tikai labi draugi, Anetes Krasovskas attēlotajai varonei, Arvja draudzenei Marijai šis viss šķitīs ļoti interesanti. Anotācijā pat minēts, ka viņa saniknojas, kas nozīmē – nākamnedēļ, iespējams, būs redzamas daudzas strīdu un taisnošanās situācijas. Un arī šis vēl nav viss!

Pie fotogrāfijām klāt tiks arī viltīgā Edīte, kuru spēlē aktris Aminata Diarra. Viņa, kā jau pašlabuma meklētāja, ieraudzīs fotogrāfiju potenciālu vērtību, tāpēc nolems šantažēt Konrādu un Simonu. Kā tas viss atrisināsies, no pirmdienas līdz ceturtdienai turpini sekot līdzi seriāla Viņas melo labāk tālākajai attīstībai kanālā TV3 plkst. 20:20, kā arī portālos Skaties.lv un TVPlay..

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm