tv3.lv

Nākamnedēļ seriālā Viņas melo labāk lūzīs sirdis

Ir noslēgusies nu jau kārtējā vasaras seriāla Viņas melo labāk nedēļa, tāpēc kārta pienākusi ierastajam portāla Skaties.lv ieskatam, kas skatītājus sagaida nākamajās sērijās.

2016. gada 17. jūnijā 13:24

Spriežot pēc publiski pieejamās anotācijas, kuru ikviens no jums var atrast kanāla TV3 mājaslapā, jau pirmdienas sērijā sagaidāma trakās Baibas un apjukušā Mārtiņa lielā saruna, kura aizsākās jau vakardienas sērijā. Ar ko tā noslēgsies? Anotācija neatklāj detaļas, bet ir skaidrs, ka Evijas Skultes atveidoto Martu sagaida kārtējās sirdssāpes, bet kas būs iemesls – vai tiešām mīļotais Mārtiņš pēc sarunas ar savu iepriekšējo draudzeni sapratīs, ka tomēr vairāk mīl Baibu?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Turpināsies arī Simonas un Konrāda nenosakāmās attiecības – daiļā būtne ieradīsies pie viņa mājās, taču kāds būs mērķis? Citējot anotāciju: “Marta cenšas izdzēst jebkādas atmiņas par Mārtiņu, bet Simonas un Konrāda attiecības sasniedz vēl nepieredzētus apgriezienus.” Kas nozīmē – vienai no meitenēm priekša stāsies kārtējais psiholoģiskais pārdzīvojums, bet otrai, iespējams, jauna mīlestība?

Seriālā atgriezīsies arī Robertiņš, kurš nākamās nedēļās trešdienas (19. sērijā) būs iegriezies aptiekā, bet pēc tās apmeklējuma kaut kas atgadīsies, ko uzzināsiet tikai skatoties Viņas melo labāk kanālā TV3, kā arī portālos TVPlay un Skaties.lv no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20:20.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm