tv3.lv

Nākamnedēļ seriālā Viņas melo labāk: vai Baiba gatava iesūdzēt tiesā Mārtiņu?

Pašlaik esam nonākuši situācijā, kad seriālā Viņas melo labāk nav nosakāms tā galvenais varonis, jo intrigas un citi notikumi risinās par un ap daudziem varoņiem – Arvis ar Māri cenšas atrast Mariju, bet Roberts – savu atmiņu, kamēr pa to laiku Margaritai jau uzradies cits brūtgāns, bet Baiba karo ar Martu un viņas bērna tēvu Mārtiņu. Ko mēs redzēsim nākamnedēļ?

2016. gada 10. jūnijā 7:51

Marija – kā ūdenī iekritusi

Interesantu atsauci izvēlējušies kanāla TV3 anotācijas autori, jo pagājušajā nedēļā tieši to izdarīja Robertiņš, kurš tagad pa pasauli staigā vēl lielākā mulsumā kā pirms tam, taču tā arī ir – Arvis un Māris nesekmīgi cenšas medīt rokā Mariju. Un izskatās, ka arī nākamajā nedēļā tas vēl neizdosies. Varbūt meitene nolēmusi šķirties no sava tagadējā mīļotā vīrieša un sekot Aminatas Diarras atveidotā tēla Edītes piemēram?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Kārlis ierodas pie Baibas un Konrāda

Šajā sezonā ir skaidrs, ka Valmieras Drāmas teātra aktrises Elīnas Vānes atveidotā Baiba būs viena no lielākajām intrigu cēlājām, un iemesls ir diezgan skaidrs un saprotams – viņa gaida bērnu, bet bioloģiskais tēvs ir kopā ar citu dāmu. Tas Evijas Skultes spēlēto Martu viņas dzīvē ir iecēlis par lielāko ienaidnieci, un pagaidām neizskatās, ka kaut kas varētu mainīties. Nākamās nedēļas pirmajā sērijā gaidāma advokāta Kārļa viesošanās pie viņas un brāļa Konrāda. Kāds šoreiz būs viņas plāns? To noskaidro, skatoties seriālu Viņas melo labāk šīs vasaras sezonu kanālā TV3 katru darbadienu plkst. 20.20, kā arī portālos TVPLay un Skaties.lv

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm