tv3.lv

Noskaidro, kuras jauno aktrišu konkursa dalībnieces bija populārākās portālā Skaties.lv!

Otrdienas vakarā noslēdzās konkurss, kuru veidoja portāls Skaties.lv sadarbībā ar seriāla Viņas melo labāk veidotāju komandu un aktieriem. Tajā aicinājām visas interesentes pieteikt savu dalību, lai pēcāk varētu cīnīties par reālu lomu pašā seriālā. Uzvarētājās galu galā bija divas, un tās bija Sigita Permina un Monika Marija Messinga, bet vai viņas bija tās, par kurām arī lasītāji interesējās visvairāk?

2016. gada 25. jūnijā 13:06

Populārāko sarakstā tikai viena no uzvarētājām

Jāatzīst, ka viena no konkursa uzvarētājām – Sigita, konkursa laikā patiesi bija viena no populārākajām portālā Skaties.lv, ko pierāda arī aptauja, kas tika palaista dienu pirms rezultātu paziņošanas – viņa sakrāja 12% no visu aptaujāto balsīm, kā arī lielajā fināla balsojumā ierindojās pirmajā pieciniekā ar 4662 balsīm.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Portāla Skaties.lv popularitātes rangā uzreiz aiz viņas seko Jūlija Burdukeviča, kas pirmajās dienās bija līdere arī lielajā balsojumā, taču galu galā ar vairāk kā 11 tūkstošiem balsu tajā otro vietu Iveta Kaminska. Arī šīs dāmas ar savu dalību konkursā izraisījušas pietiekami lielu ažiotāžu. Jūlijas gala rezultāts – 3740 balsis.

Ir vēl konkursa dalībnieces, kuras noteikti jāuzteic par popularitāti konkursa laikā, un tās ir Eļmīra Nazarova, Raimonda Mazburša, Marta Milta, kā arī fināla balsojuma uzvarētāja Krista Klentaka, kura bija arī viena no favorītēm jau pieminētajā aptaujā.

Foto: jauno aktrišu konkursa atlase

Konkursa notikumu gaita

17. maijā nācām klajā ar paziņojumu, ka ikvienai interesentei un seriāla Viņas melo labāk fanei ir iespēja pieteikties konkursam, kurā galvenā balva beigās ir īsta loma pašmāju vasaras populārākajā seriālā. Līdz maija pēdējās dienas plkst. 23:59 bijām saņēmuši vairāk kā 1900 pieteikumus, kas nozīmē – gan žūrijai, gan jums, lasītāji, bija diezgan smags uzdevums – izvēlēties konkursa finālistes. Galu galā tika izvēlētas 20 daiļavas, no kurām 19 (Ilze Jankovska personisku iemeslu dēļ nevarēja ierasties) piedalījās fināla atlasē. Proti, dāmas sevi un savu aktrises talantu atrādīja žūrijai – seriāla producentam Rimvīdam Martinaitim, seriāla zvaigznēm Latvijas Nacionālā teātra aktrisei un Evijai Skultei (seriālā Marta) un Māra lomas spēlmanim Andrim Bulim, kā arī seriāla veidošanas komandas pārstāvjiem.

Laimīgajās beigās noskaidrojās, ka žūrija, ņemot vērā kritērijus – skatītāju balsojums + aktiermeistarība, izvēlējās divas uzvarētājās – Sigitu Perminu un Moniku Mariju Messingu.

Fināla rezultāts

 1. Krista Klentaka – 11460 balsis
 2. Iveta Kaminska – 11279 balsis
 3. Sintija Goba – 7181 balsis
 4. Sigita Permina – 4662 balsis
 5. Ginta Rinkuna – 4442 balsis
 6. Laura Hermane – 4311 balsis
 7. Jūlija Burdukeviča – 3740 balsis
 8. Nora Legzdiņa – 3225 balsis
 9. Arta Brūvere – 2892 balsis
 10. Silvija Anna Kaufmane – 2423 balsis
 11. Evelīna Šaulīte – 2053 balsis
 12. Monika Marija Messinga – 1545 balsis
 13. Madara Grēgere – 938 balsis
 14. Kitija Zakalovska – 916 balsis
 15. Marta Milta – 758 balsis
 16. Anna Karlīna Upmale – 743 balsis
 17. Ilze Izabella Dindune – 565 balsis
 18. Raimonda Mazburša – 410 balsis
 19. Eļmīra Nazarova – 402 balsis

Foto: konkursa uzvarētājās

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm