tv3.lv

Pie TV skatītājiem atgriežas seriāls ”Viņas melo labāk”

1. martā pie kanāla TV3 Life skatītājiem nonāks pašmāju seriāla ”Viņas melo labāk” jaunākā sezona, kur jau iemīļotajiem varoņiem, pievienosies septiņi jauni aktieri – Jānis Vimba, Kristīne Nevarauska, Uldis Anže, Māris Skrodis, Lienīte Osipova, Sandija Dovgāne un Vita Balčunaite. Izmaiņas notikušas arī seriāla veidotāju sastāvā – jaunajā sezonā režisora loma uzticēta aktierim un režisoram Mārim Bezmeram, kurš seriālā atveido Robertiņu.

2021. gada 1. martā 18:00

Jaunā seriāla sezonas režijas darbs ir uzticēts aktierim un režisoram Mārim Bezmeram, kurš pievienojās seriālam otrajā sezonā, atveidojot Robertiņa tēlu. Ņemot vērā, ka seriāla ilggadējais režisors Sigitas Račkis 2020. vasarā nolēma doties pelnītā atpūta, noslēdzot astoto sezonas filmēšanu, jaunā režisora loma tika uzticēta Mārim, kurš jau iepriekš ir sadarbojies ar režisoru seriāla filmēšanas laukumā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kristīne Nevarauska kā greizsirdīga sieva uzmirdz ”Viņas melo labāk”

”Seriāla ”Viņas melo labāk” režisēšana ir mana debija liela un apjomīga mēroga projektā, turklāt tā ir ne vien debija, bet arī ļoti liela atbildība pret seriālu, kas tautā jau ir iemīļots.

Tādēļ mans uzdevums ir to nesabojāt, bet padarīt tikai labāku – uzfrišināt, ienest jaunas vēsmas, visa komanda strādājam pie tā, lai seriāls būtu vizuāli krāšņāks, baudāmāks, arī plašais jauno aktieru sastāvs noteikti ir būtiska daļa no tā”, par seriāla tapšanu stāsta tā režisors Māris Bezmers.

Seriāla devītā sezonā kopumā ir 80 sērijas, 40 sērijas būs skatāmas kanālā TV3 Life pavasara sezonā jau no 1. martā, savukārt otrā daļa būs skatāma TV3 Life ēterā jau rudenī.

”Kopumā es jūtos priecīgs un arī lepns – apjomīgais darbs pie seriāla jaunākās sezonas ir gandrīz noslēdzies. Ir patīkams satraukums, gaidot, kā nu būs izdevies. Bet es apzinos, ka viedokļi var atšķirties, jo nebūs, kā iepriekš. Taču svarīgi atcerēties, ka visiem izpatikt nevar, tādēļ es darbu veicu tā, lai man pašam būtu interesanti, lai komandai būtu interesanti un ceru, ka arī skatītājiem būs interesanti,” turpina Māris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaties seriāla ”Viņas melo labāk” jaunāko sezonu kanālā TV3 Life no pirmdienas līdz ceturtdienai plkst. 20.30 un nākamās paaudzes televīzijā Go3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm