tv3.lv

Priecīga vēsts saistībā ar Viņas melo labāk fināla sēriju!

Kā zināms, jau šovakar plkst. 20.20 kanālā TV3 tiks izrādīta seriāla Viņas melo labāk fināla epizode! Seriāla producenti nākuši klajā ar lielisku paziņojumu, kas iepriecinās jebkuru šī seriāla cienītāju – fināla sērija būs divreiz garāka un notikumiem daudz spraigāka!

2016. gada 16. septembrī 9:35

Skaties.lv negrib tev “nozagt” šī vakara seriāla lielos pārsteigumus, taču varam nedaudz pačukstēt tev, kas gaidām seriālā!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņas melo labāk sezonas finālsērijā gaidāma negaidīta Baibas un Martas tikšanās, kas sāpīgi beigsies Robertam. Māris pēc sāpīgiem savainojumiem pamazām atgūs spēkus, savukārt Baiba mēģina ieņemt Roberta mammas vietu.

Irēna, kas visu nojauš, nedomā padoties un uzbrūk Robertam par, viņasprāt, dēla slikto izvēli. Arvis, it kā mēģinot izpirkt savu vainu, lutina Mariju, kā vien spēj, un paziņo Martai un Mārim priecīgus jaunumus. Baiba, kurai izdevies sakārdināt dēlu, cenšas izpelnīties arī mammas labvēlību. Roberts, satiekot Margaritu, pastāsta, ka ir bezgala laimīgs, bet vai tik tie nebūs visparastākie vīrieša meli?

Kādu noslēpumu Martai un Margaritai atklās Simona, un kāpēc šis noslēpums padarīs Margaritu tik grūtsirdīgu? Šķiet, ka Simonas vārdi atstājuši ļoti lielu iespaidu uz Margaritu, kurai rodas aizvien lielākas šaubas, vai viņa ir izvēlējusies īsto cilvēku, ar kuru precēties. Vai piepildīsies astrologa Reiņa pravietiskie vārdi, ko viņš par Gati Blūmu reiz teicis Simonai?

Seriāla producents Rimvidas Martinaitis portālam Skaties.lv gan atklāja, ka šie nebūs vienīgie jaunumi.

Rimvidas Martinaitis, seriāla producents

Šīsdienas lielā fināla beigās, domāju, būs tiešām interesanti pavērsieni Viņas melo labāk faniem. Iesaku nepalaist garām!

Uzaicini draudzenes un sagaidiet kopā seriāla Viņas melo labāk LIELO FINĀLU jau šovakar plkst. 20.20 kanālā TV3!

Foto: kadri no fināla epizodes

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm