tv3.lv

Seriāla “Viņas melo labāk” noslēgumā vairāki pāri pošas kāzām

Kaislību un attiecību līkloču piepildītais seriāls “Viņas melo labāk”, kura notikumiem skatītāji varēja sekot līdzi desmit sezonu garumā, noslēgsies ceturtdienas, 15. septembra, vakarā kanālā TV3, iznākot jau 702. seriāla sērijai. Seriāla noslēdzošajā sezonā sagaidījām dažādus jaunus pavērsienus iemīļoto varoņu dzīvēs un sezonas noslēgumā, iespējams, būs arī kāzas.

15. septembrī 11:44

Seriāls daudziem bija kļuvis par neatņemamu darbdienu tradīciju daudzu gadu garumā, taču nu iemīļoto varoņu dzīvēs sarežģītie attiecību un dzīves līkloči būs atrisinājušies, bet vai tiešām visiem?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viss sākās 2013. gadā ar stāstu par četrām sievietēm, kuras alka pēc patiesas mīlestības, taču realitātē nenotiek kā pasakā – noslēpumi, intrigas, drāma, meli un nodevība stājās viņu ceļā ik uz soļa. Viņas, kā jau daudzi no mums, tiecās pēc īstas un mūžīgas mīlestības.

Desmit sezonu garumā seriālā piedzīvojām daudzu aktieru nomaiņu, tomēr četri aktieri seriālā bija jau no pirmās epizodes – Evija Krūze (Marta), Andris Bulis (Māris), Velta Straume (Roberta mamma) un Māris Bezmers (Roberts), kurš pēdējās divas sezonas ir uzņēmies arī seriāla režisora lomu, pārņemot to no ilggadējā seriāla režisora Sigitas Račkis.

“Es neuzskatu, ka šīs ir seriāla beigas. Ja filmējot mēs to būtu zinājuši, beigas, iespējams, būtu citādākas. Piemēram, Marta varētu palikt kopā ar savu pirmo vīru Jāni.

Es ļoti biju saaugusi ar Martas tēlu, kaut mana būtība ir diezgan citādāka. Bet kā Martai, tā arī man šie 10 gadi ir bijuši notikumiem un emocijām bagāti. Ļoti ceru, ka mēs agri vai vēlu tiksimies ar skatītājiem jau citā kvalitātē,” stāsta ilggadējā seriāla aktrise Evija Krūze.

Pēc desmit sezonām un 701 sērijas ir pienākusi vairāku pāru, kuri seriāla gaitā nemitīgi mainījušies, lielā diena. Dodoties pie altāra, katram no viņiem ir citas sajūtas – viens to dara slepeni, cits jau sen gaidījis šo notikumu, bet kāds, iespējams, nožēlo. Vai un cik pāriem šī diena beigsies laimīgi, to skatītāji uzzinās “Viņas melo labāk” pēdējā sērijā ceturtdien, 15. septembrī, pulksten 21:10 kanālā TV3.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm