tv3.lv

“Viņas melo labāk” 2. sezona noslēgusies

Vārds ir izskanējis, zvani nošķinduši, sekundes aiztecējušas – viens no vasaras karstākajiem notikumiem TV3 kanālā, “Viņas melo labāk” 2. sezona, ir noslēdzies. Ja parasti esam pieraduši, ka viss beidzas ar būkšķi, tad šoreiz, lai saglabātu maksimālu intrigu nākamajai vasarai, daudzi jautājumi palika neatrisināti.

2014. gada 28. augustā 20:42

Šovasar pie TV3 skatītājiem atgriezās seriāls “Viņas melo labāk” ar 2.sezonu, tas turpināja iekarot skatītāju simpātijas. Varoņa Māra lomas atveidotājs, aktieris Andris Bulis atzīst: ”Vislielākais gandarījums pašmāju seriālā “Viņas melo labāk” ir prieks filmēšanas procesā satikties un strādāt kopā ar daudziem aktieriem – kolēģiem no citiem teātriem, ar kuriem nav bijusi iespēja kopā spēlēt uz skatuves. Esmu gandarīts, ka Latvija skatās seriālu un, ka Latvijas skatītājs joprojām mīl latviešu aktieri. Tas dod stimulu strādāt tālāk.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arvja lomas atveidotājs aktieris Lauris Dzelzītis atklāj, ka no varoņiem viņam vislabāk simpatizē tieši Kārlis: ”Par kolēģiem runājot, esmu priecīgs par aktiera Laura Subatnieka atveidoto varoni Kārli. Tā epizode, kurā viņš tēloja piedzērušos Kārli tiešām bija ļoti komiska. L.Subatnieks vairs ikdienā to nedara un alkoholu nelieto, tādēļ bija interesanti skatīties, kā viņš retrospektīvi izdzīvo šo ainu filmēšanas laukumā. Tas tiešām bija ļoti smieklīgi!”

Slepkavības, Martas mīlas un attiecību intrigas, Jolantas cietumsods, Arvja mistiskā pazušana – tas viss tika skatīts pēdējās 58 sērijās, bet ko tas viss vēsta? To, ka nākamajā sezona noskaidrosies ļoti daudz notikumu, kas tiks pavadīti ar tikpat kaislīgiem un vēl spraigākiem sižeta pavērsieniem.

Ko sagaidīt no nākamās sezonas?

Domājams, šeit atbildes nav tālu jāmeklē, vienīgi, ne ar precīzām atbildēm, bet tikpat retoriskiem jautājumiem:

  • Ko Kristīne izvēlēsies – uzņēmēju, slikto zēnu Arvi vai paraugskolēnu advokātu Kārli?
  • Jānis spēs piedot Martai vai arī viņu sagaida citi mīlas piedzīvojumi ar jaunu brūtgānu?
  • Vai nelietīgais Māris atkal izmantos netīros ceļus, lai izsistu sev labumu, šoreiz iesaistot Margaritas vectēvu, atsavinot no viņa zemi? Ko Margo tēvs, Resnais, par to teiks?
  • Kā noslēgsies Māra un Arvja draudzības un parādu epopeja? Un kāda loma tajā būs Marijai?
  • Vai naivā Konrāda draudzene Jolanta atgūs nozagto vēstuli un izpildīs nelaiķes Jekaterinas solījumu?
  • Kāds liktenis sagaida kaitinošo Konrāda māsu, Baibu?

To un daudz ko citu vēl spraigākā un kaislību pilnākā sižetā gaidīsim no seriāla “Viņas melo labāk” jau nākamajā, 2015. gada vasarā! :)

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm