tv3.lv

”Viņas melo labāk” varoņi uzmirdz elegantā fotosesijā

Jau pirmdien, 27. maijā, kanālā TV3 ar septīto sezonu atgriezīsies seriāls ”Viņas melo labāk”. Jaunajā sezonā tas palicis uzticīgs sev – turpināsies ierasti sarežģītie un aizraujošie attiecību līkloči, romantiskā dzīve sitīs augstu vilni un bizness griezīsies. Gaidot seriāla jaunās sezonas pirmizrādi, seriāla galvenie varoņi piedalījās elegantā fotosesijā.

2019. gada 26. maijā 14:45

”Viņas melo labāk” jaunajā sezonā meli, kaislības un intrigas vīsies ap kādu vērtīgu mākslas darbu, par kuru cīnīsies visi! Arī Olgas brālēns, mākslinieks Indulis šai lietai pievērsīsies ar pilnu nopietnību, radot gleznas kopiju un tādējādi sajaucot prātus ikvienam, kurš tīkos tikt pie gleznas oriģināla.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Arī draugi Māris un Arvis iesaistīsies kriminālās un puslegālās darbībās, cerot iegūt mākslas darbu, turklāt abiem sabiedrotajiem gaidāmas jaunas vēsmas romantiskajā dzīvē – Māra interesi piesaistīs kāda dāma, kurai arī viņš nebūs vienaldzīgs, taču Arvja un Marijas laulība draud izjukt pavisam.

Margarita nav atmetusi cerību būt laimīga, un arī Roberta sirds viņas klātbūtnē sāk pukstēt straujāk, jo, kā zinām, veca mīlestība nerūsē! Margarita un Roberts mēģinās atjaunot savas attiecības, bet vai tas izdosies?

Apņēmības pilna Margarita būs ne vien mīlas dzīvē, bet arī profesionālajās gaitās. Kopā ar Martu draudzenes uzsāks jaunu biznesu, tomēr Margaritai atkal dzīve sagriezīsies kājām gaisā, un Martai nāksies kārtīgi pārdomāt, ar ko turpināt iesākto.

Foto: ar līksmu aktieru ballīti nosvinēts ”Viņas melo labāk” sezonas sākums

Vienkāršā lauku meitene Ligita beidzot būs iedzīvojusies pilsētā un izbaudīs tās piedāvātās iespējas no visas sirds – viņa pat atradīs ceļu, kā kļūt par īstu zvaigzni. Caur pārpratumiem un naudas afērām dzims jauna draudzība starp Mariju un jaunpienācēju seriālā Keitu (Laura Atelsone). Olga, greizsirdības vadīta, atradīs veidu, kā būt tuvāk savam vīram ik dienas, uzsākot darbu viņa autoservisā. Vai tas beidzos pieliks punktu Kostjas kaitīgajiem ieradumiem?

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Satiksim arī citus jau iemīļotos tēlus no seriāla iepriekšējām sezonām, iepazīsim arī jaunus un aizrautīgi sekosim līdzi kaislīgajām varoņu dzīvēm. Būs meli, būs nepatikšanas, būs šķiršanās un jauni sākumi, būs laimes mirkļi un dziļas bēdas…

Nepalaidiet garām – seriāla jaunās sezonas pirmā sērija jau 27. maijā plkst. 20:20 TV3!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm