tv3.lv

Jaunie kanāli TV3 Life un TV3 Mini skatītājiem būs pieejami no 1. marta

Ir saņemtas licences jaunajiem kanāliem TV3 Life un TV3 Mini, liecina Nacionālās elektroniskās plašsaziņas līdzekļu padomes (NEPLP) 23. janvāra sēdē pieņemtie lēmumi. Abi jaunie kanāli no 1. marta nomainīs līdzšinējos kanālus LNT un Kanāls 2.

2020. gada 24. janvārī 13:49

“Jauno kanālu programma veidota, domājot par jau esošā kanālu portfeļa piedāvājumu un divām mums nozīmīgām skatītāju grupām – sievietēm un bērniem.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kanāls TV3 Life savām skatītājām piedāvās vieglu un iedvesmojošu saturu atpūtas brīžiem, kamēr TV3 Mini uzrunās mazos skatītājus, piedāvājot viņiem aizraujošu un arī izglītojošu saturu latviešu valodā. Esmu pārliecināta, ka šis kanāls kļūs par uzticamu sabiedroto vecākiem,” saka TV3 programmu direktore Gita Pētersone.

TV3 Life – sievietes atpūtai un iedvesmai

Kanāla TV3 Life programma sniegs atpūtu pēc garas darba dienas un izklaidēs brīvdienās, sākot ar seriāliem un filmām un noslēdzot ar dažādas tematikas raidījumiem un realitātes šoviem. Kanāls TV3 Life būs jaunā mājvieta arī vienam no pēdējo gadu skatītākajiem un gaidītākajiem Latvijas seriāliem “Viņas melo labāk”. Pašlaik norit seriāla jaunākās – 8. sezonas filmēšana, lai jau šoruden iepriecinātu skatītājus visā Latvijā.

Jau marta sākumā pie TV3 Life skatītājiem ceļu uzsāks pavisam jauns pašmāju miniseriāls “Viņš. Robertiņš”. Šis būs seriāla “Viņas melo labāk” iedvesmots stāsts par iemīļotā tēla Robertiņa ikdienas likstām un piedzīvojumiem kopā ar šarmanto, sirsnīgo un gādīgo mammu Veltu. Seriāla galvenā varoņa lomas atveidotājs – aktieris Māris Bezmers – būs arī viens no seriāla režisoriem. Aktieru sastāvu papildinās arī pavisam jauni varoņi – kaimiņš Valērijs, kuru atveidos iemīļotais aktieris Jānis Jarāns un viņa meita Adele, kuras lomā iejutīsies aktrise Madara Melne-Tomsone. Miniseriāla pirmā sērija TV3 Life ēterā būs skatāma 8. martā, taču seriāla nākamās sērijas reizi nedēļā varēs skatīties video platformā Go3. Līdz TV3 Life skatītājiem viss seriāls nonāks gada nogalē.

Jau martā būs skatāmas arī vairākas filmu pirmizrādes un arī divi jauni seriāli – amerikāņu seriāls “Bull” (Dr.Buls) ar šarmanto aktieri Maiklu Veterliju galvenajā lomā, kā arī brazīliešu seriāls “Totalmente Demais” (“Kā sapnī”).

TV3 Mini –  drošs un aizraujošs saturs bērniem

Martā līdz skatītājiem nonāks ilgi gaidītais televīzijas kanāls bērniem – TV3 Mini ar plašu animācijas seriālu klāstu, tostarp klasiskajām, visu iemīļotajām Volta Disneja un populārākajām pilnmetrāžas animācijas filmām, izglītojošiem raidījumiem un aizraujošām ģimenes filmām. Būtiski, ka viss saturs tiks piedāvāts latviešu valodā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kanāla programma veidota, īpaši domājot par izklaidējošu un drošu saturu pirmsskolas un skolas vecuma bērniem visas dienas garumā. Jau no pirmās dienas mazie skatītāji varēs doties piedzīvojumos ar cūciņu Pepu, dzīvespriecīgo meitenīti Mašu, palaidnīgajiem burundukiem Čipu un Deilu, sapņaino Mazo Princi un daudziem citiem populāriem varoņiem. Šogad kanāla radošā komanda sāks piedāvāt arī lokāli veidotus raidījumus un dažādas izglītojošas ārzemju pārraides.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm