tv3.lv

“Alus pudelēs patiesībā ir tikai ūdens!” Ielūkojies “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā kopā ar Evelīnu Pārkeri

Kanāla TV3 skatītājiem jau kopš februāra sākuma ir iespēja sekot līdzi seriāla “Viss pa jaunam” sērijām un aktualitātēm. Bet tikpat nozīmīgs, cik ir pats seriāls, ir arī tā aizkulises un darbība otrpus kamerai. Tamdēļ portāls Skaties.lv kopā ar seriāla aktrisi un “jūtūberi” Evelīnu Pārkeri ir sagatavojuši aizkulišu raidījuma ciklu “Evelīnas aizkadri”, kur būs iespēja ielūkoties ne tikai pašā filmēšanas laukumā, bet arī aktieru grimētavā, garderobē un citviet!

2019. gada 6. martā 12:42

Šoreiz Evelīna skatītājus iepazīstina ar filmēšanas laukumu jeb telpām, kurās noris visa seriāla filmēšana iekštelpās. Bieži skatītāji jautā, vai tiešām seriāls tiek filmēts Skaistkalnos, bet kā izrādās nē – filmēšana noris tepat Rīgā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Visas telpas, piemēram, veikals, viesu nams, serviss, mājas, baznīca un pat radio studija atrodas vienā lielā telpā. Agrāk šajās telpās laikam esot bijušas ofisa telpas, bet nu šī mājīgās istabas pārtapušas par seriāla “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumu!

Evelīna skatītājiem video klipiņā arī atklāj visādus knifus, ko skatoties seriālu skatītāji nemaz neaizdomājas!

Evelīnas aizkadri ir viegls un dzīvīgs video saturs, kura skatīšanās laikā no lūpu kaktiņiem nezūd smaids. Humors, aizkulises un cilvēki, kuri strādā, lai jūs savos TV ekrānos redzētu visu tieši tā, kā jūs redzat! Kā tas top? Skaties augstāk pievienotajā video!

Skaties seriālu “Viss pa jaunam” no pirmdienas līdz ceturtdienai kanālā TV3 plkst. 20.20!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm