tv3.lv

”Ceru, ka policistam šī sezona nav pēdējā.” Intervija ar ”Viss pa jaunam” skatītāju mīlētāko tēlu

“Viss pa jaunam” piedzīvojis īpašo fanu sēriju, un, viesojoties filmēšanas laukumā, seriāla fani nobalsoja arī par savu iecienītāko stāsta tēlu. Pārsteigums – divas trešdaļas fanu par labāko tēlu seriālā atzīst nevis kādu no galvenajiem varoņiem, bet Ivo Martinsona atveidoto policistu Juri Gauju! Skaties.lv steidza intervēt aktieri, noskaidrojot visu par un ap policista Gaujas tēlu, kas interesē skatītājus.

2019. gada 18. maijā 12:00
Skaties.lv lasītāji, kuri uzvarējuši fanu konkursā teju vienbalsīgi uz jautājumu, kurš ir viņu mīļākais tēls seriālā, atbild – policists.

Wow! Tas ir liels kompliments, paldies. Man ir ļoti pateicīga loma, tas man patīk. Man palīdz tērps, kas jau nospēlē pusi lomas, man pat nav jāspēlē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Par to tērpu skatītāji mums tieši norādīja – tas patiesībā esot kas ļoti nepareizs, kaut kas starp Valsts un Pašvaldības policista formu ar dažām neizprotamām detaļām.

(Smejas). Kā jau kino – viss ir nepareizs un sataisīts. Tas ir normāli. Mēs arī filmējam nepareizā secībā.

Izskanējis arī viedoklis, ka policista tēls latviešu seriālos parasti ir tāds vairāk āksta tēls. Kā pašam šķiet – nešķiet, ka Jura tēls rada pārāk nenopietnu iespaidu par šo atbildīgo profesiju?

Es domāju, ka šajā seriālā jebkura loma nav īsti nopietni ņemama. Šis seriāls jau ir tāds grotesks un pārspīlēts, bet ne sliktā nozīmē – man personīgi tas ļoti patīk. Seriāls atšķiras ar vieglumu, gaišumu un to, ka radusies problēma tiek atrisināta vienas sērijas ietvaros un visi atkal ir draugi.

Ikdienā seriāla policista priekšrocības nav gadījies izmantot? Piemēram, apstādina Ceļu policija, un varat teikt, ka esat kolēģis.

Man šorīt kā reizi bija gadījums. Es nomāju elektrisko slīpmašīnu, un firmas darbinieki bija ļoti pretimnākošo seriāla dēļ. Saprata, ka aktieris nesabojās instrumentu (smejas).

Tikko intervēju arī Jūsu seriāla orķestra zēnus, un viņi man pastāstīja, ka Jums patiesībā neesot nekādu muzikālu iemaņu.

Nē, nav gan (smejas).

Ko par aktiera muzikālajām dotībām pateica orķestra zēni? Lasi TE!

Seriāla dēļ speciāli pamācījāties diriģēt, kādus mūzikas pamatus?

Nē! Kā saka, sākumā visu darīju uz sajūtu. Bet šodien mazliet apjuku, jo orķestris man mazliet detalizētāk izstāstīja, ka katrai rokas kustībai ar zizli ir sava nozīme, es to tiešām nezināju.

Un, to saprotot, kadra laikā es sāku mazliet saspringt, jo sapratu, ka profesionāļi arī var skatītīties.

Bet, jā, ja seriālu skatās profesionāli mūziķi un profesionāli policisti, man jāatkāpjas no mana amata (smejas). Bet es jau esmu tikai aktieris.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet tā ir tā kino burvība. Man tieši tas patīk, ka es, nezinot mūzikas pamatus, kopā ar komandu radu priekšstatu, ka šis cilvēks zina, ko dara.

Mūzikas eksperti nav sūdzējušies, ko Jūs tur vicināties ar to zizli?

(Smejas) Vēl ne. Bet nebaidos. Tikpat labi jebkurai vēsturiskai filmai vienmēr būs vēsturnieki, kuri sūdzēsies.

Pašam tagad nav vēlme pamācīties mūziku? Pamatiņi jau būs ielikti.

Nē, tas, ko puiši dara, tas ir daudz nopietnāk.

Kā jau noskaidrojām, skatītājI par policista tēlu ir absolūtā sajūsmā. Vai arī ikdienā Jūs izjūtat to skatītāju mīlestību? Bet varbūt bez policista formas ielās Jūs nemaz neatpazīst?

Pagaidām pastiprinātu interesi neesmu jutis, taču neslēpšu, ka par iespēju filmēties šajā seriālā ļoti priecājos. Es ārkārtīgi izbaudu šo procesu. Man ļoti patīk šeit būt, izbaudu te katru dienu. Labprāt filmētos arī vairāk, ja loma atļautu.

Man ir ļoti paveicies gan ar komandu, gan partneriem, gan scenāriju. Kaut kā ļoti ērti un patīkami šajā žanrā strādāt.

Jo lielākais, ko mēs darām priekš tautas, ir izklaide. Tas mūsu ieguldījums ir humorā, veselīgā ikdienas pusstundā, kas ir kas pretējs ziņu portāliem. Nesaku, ka viens ir labāks, otrs sliktāks. Man ir prieks, ka man ir iespēja izstāstīt skatītājiem vakarā tādu anekdoti.

Pirmā “Viss pa jaunam” sezona tūlīt būs galā. Ar kādām emocijām Jums tā noslēdzas?

Man kā aktierim kamera ir ļoti vilinoša. Bieži tiekam uz skatuves, bet kamera ir ekstra. Tas ir deficīts aktierim. Tāpēc esmu ļoti pateicīgs vispār par šo iespēju filmēties “Viss pa jaunam”, jo aktieris apgūst savu profesiju ne tikai skolā, bet pieredzē.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un šeit es ļoti daudz mācos. Esmu ļoti pateicīgs par šo darbu, un ļoti ceru, ka policistam šī sezona nav pēdējā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm