tv3.lv

Reportāža: ”Viss pa jaunam” ciemojas seriāla kvēlākās fanes

Piektdienas, 15. novembra, pēcpusdienā seriāla “Viss pa jaunam” filmēšanas laukumā ciemojās dāmas, kuras uzvarēja Skaties.lv fanu konkursā: Kristīne, Līga, Inese, Linda, Līga un Evita. Fanēm tika unikāla iespēja satikties un aprunāties ar seriāla vīriešiem, iepazīt filmēšanas laukumu un pašām izmēģināt aktrišu dotības vairākās epizodēs.

2019. gada 21. novembrī 17:00

Lai tiktu pie konkursa īpašās balvas – randiņa ar Skaistkalnu vīriešiem, dāmas mēroja ceļu no Saldus, Limbažiem, dažādiem Rīgas rajoniem un pat Skaistkalnes – vietas, kurā, kā joprojām domā daļa skatītāju, notiek seriāla darbība.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kurā pilsētā patiesībā tiek filmēti “Viss pa jaunam” skati? Uzzini TE!

Kā Skaties.lv atklāj dāmas, ciemošanās filmēšanā bijusi ļoti aizraujoša un nu viņas seriālu skatīsies “citām acīm”. Aizkulisēs, kur radio studija atrodas vienuviet ar guļamistabu un no veikala var uzreiz iekāpt viesu namā, viss liekoties patīkami mājīgs. Savukārt aktieri – dzīvē vēl jaukāki nekā TV ekrānos!

“Ja tu aktieri vai jebkuru mākslinieku iepazīsti kā cilvēku, tas ļoti maina attieksmi. Man ir bijis tā, ka, darba darīšanās iepazīstot personīgi kādu mūziķi, viņa māksla pēc tam šķiet nebaudāma, jo sabojāts iespaids par personību. Taču šis nav tas gadījums.

“Viss pa jaunam” pēc aktieru iepazīšanas man gribēsies skatīties tikai vēl vairāk, jo visi aktieri un radošā komanda man bija patīkami kā cilvēki,” atklāj Evita.

Kā iecienītākie tēli seriālā tiek nosaukti Daiņa Grūbes atveidotais Dāvis, “patīkamais opītis Bernhards, ko tēlo Leons Leščinskis”, Jāņa Āmaņa atveidotais dakteris, Edgara Samīša Kārlis un “komiskais policists” Ivo Martinsons.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lai arī randiņā dāmām bija iespēja satikt tieši vīriešu kārtas aktierus, viņas spriež, ka seriālā darbojas ļoti spēcīga sieviešu komanda.

“Tie veču tēli tādi hļupiki. Bet dāmas – tās gan īsti tanki!” vērtē skatītājas.

Iespēja filmēties seriālā likusi citādi paskatīties arī uz aktiera darbu. “Man tas likās tik traki! Piecas reizes jāstāv vienā vietā, viens un tas pats jādara, un režisori vēl kaut ko aizrāda, iesaka. Man pie otrās reizes jau apnika. Tas ir tik smagi! Man bija iespaids, ka tas vieglāk nāk,” tā Inese.

Dāmām kā aktīvām “Viss pa jaunam fanēm” jau radušies savi ieteikumi sižetam, kas varētu noderēt seriāla jaunajai sezonai.

“Pirmkārt – vajag policistam mīļoto sievieti! Galu galā – viņš arī ir pelnījis!” teju vienbalsīgi izlemj dāmas, izspriežot, ka tā varētu stāstā ienākt kā orķestra soliste.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ja vajadzīga dāma, kura varētu spēlēt policista sirdsdāmu – lūdzu – visas ir gatavas uzņemties aktrises pienākumus!

Fanes priecāsies arī par kriminālām intrigām seriālā, tiesa, līķus nevajagot. “Apbedīšanas birojam vienīgi lai ir ko darīt. Bet nē – labāk. lai mācītājam ir iespēja kādu pāri beidzot salaulāt!” tā Evita.

Fanu konkursa uzvarētāju interviju ar aktieriem lasi jau drīzumā!

Skaties “Viss pa jaunam” visas sērijas bez maksas arī Seriali.lv!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm