tv3.lv

Video: pirmais ieskats jaunajā TV3 latviešu seriālā

Jau šodien, 4. februārī, TV3 lielo pirmizrādi piedzīvos jaunais latviešu seriāls “Viss pa jaunam”. Skaties.lv piedāvā jau tagad ieskatīties pirmajos kadros no videomateriāla, kura kvalitāti jau slavē visa aktieru komanda un eksperti, kas noskatījušies.

2019. gada 4. februārī 11:13

Ir atklāti visi seriāla aktieri! Iepazīsti aktieru komandu TE!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Pirmizrādes vakaram TV3 sagatavojis skatītājiem lielisku pārsteigumu – 4. februārī būs baudāmas uzreiz divas sērijas!

Veiksmīgais biznesmenis Dāvis pārpūles dēļ piedzīvo sirdstrieku un tiek nogādāts slimnīcā, kur satiek kādu vecu vīru, kura iedvesmots vēlas pārcelties uz laukiem un sākt jaunu dzīvi. Viņa lēmumus sadusmo mīļoto sievieti Terēzi, bet tas neattur Dāvi pamest pilsētas dzīvi aiz muguras un doties uz Skaistkalniem. Draudzenes Krista, Santa un Rita dodas uz nodarbinātības centru. Vel joprojām viņām nav darba iespēju, bet tad Ritai rodas ideja, kā atrisināt bezdarba problēmu. Vienu dienu viņas pamet Rīgu, lai atvērtu viesu namu Skaistkalnos.

Jau pirmajā naktī Skaistkalnos Dāvim nākas piedzīvot ugunskristības – vētra izposta siltumnīcas un ražu. Tas jaunajam lauksaimniekam ir radījis pamatīgus zaudējumus. Zinot lietas nopietnību, ciema priekšsēdētājs Augusts Poga piedāvā palīdzību. Ritai ir brīnišķīgi jaunumi – drīz viesu nams iegūs licenci un varēs vērt durvis apmeklētājiem. Tomēr viss nav tik rožaini, jo uzrodas viņas vectēva ārlaulības dēls Alberts Rubīns. Viņam ir vilinošs piedāvājums jaunajām uzņēmējām, bet ar zemūdens akmeņiem. Tikmēr apbedīšanas biroja vīri Modris un Jēkabs gatavojas slepenām darbībām un jaunais modes dizainers Sandis saņem pirmos pasūtījumus.

Nenokavē! “Viss pa jaunam” pirmizrāde TV3 jau šovakar 20.20!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm