tv3.lv

6 populārākie iemesli, kāpēc sievietes krāpj vīriešus

Šī ir viena no sāpīgākajām attiecību tēmām, par kuru runā visi, – krāpšana. Jāatzīst, ka vislabākais veids, kā iztikt bez liekām scēnām, ir mierīga izrunāšanās, pat ja tā noved pie attiecību izjukšanas. Arī sievietes krāpj vīriešus, lūk, populārākie iemesli, kāpēc tas tā notiek!

2016. gada 26. septembrī 14:41

Emocionāla saikne

Gandrīz 90% vīriešu krāpj savu sievieti ar citu fizisku jūtu vadīti. Sievietēm – tās ir emocijas. Lielākā daļa, jūtot, ka ar pašreizējo partneri nejūt emocionālu saikni, izvēlas citu vīrieti.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Justies vajadzīgai

Sievietes tiešām vēlas justies iekārotas un gribētas. Uzmanība ir nepieciešama kā no sava vīrieša, tā no apkārtējiem. Rezultātā, ja attiecībās sieviete neizjūt šo vajadzības sajūtu, tas ir viens no krāpšanas iemesliem.

Novērtējums

Lai arī vīriešiem ir lielāks “ego” un vēlme pēc uzmanības, sievietēm ir svarīgi tas, lai novērtē viņu ārējo izskatu, to, cik labi viņas gatavo. Sievietes mīl ar ausīm, tāpēc, ja nedzirdam šos vārdus no sava partnera, mums viegli var paslīdēt kāja un, dzirdot, ka mūs novērtē kāds cits, sākt pārdomāt pašreizējo attiecību modeli.

Fiziskais apmierinājums

Bez “iekšā-ārā” sievietes vēlas priekšspēli, rūpes, romantisku noskaņu, reizēm pat Greja piecdesmit nokrāsu tipa nakti. Galvenais, lai vīrietis spēj uzņemties vadību. Fiziskais kontakts ir ļoti svarīgs, un, ja sieviete, tāpat kā vīrietis, neizjutīs to ar savu otru pusīti, attiecības diemžēl neturpināsies.

Adrenalīns

Sievietes vēlas izrauties no rutīnas gan darbā, gan mājās. Sievietes novērtē spontānus lēmumus, tāpēc vīrietim būtu jābūt gatavam darīt kaut ko neprātīgu. Ja attiecībās iezagsies rutīna, tas novedīs pie tā, ka viens no partneriem meklēs piedzīvojumus ar kādu citu. Pat ja sākumā tas šķitīs pavisam nevainīgi…

Uzticības problēmas

Viss, kas reiz ticis ievainots, nekad vairs neatgūs sākotnēju izskatu. Tāpat ir ar sievietēm un uzticēšanos. Ja vīrietis reiz salauzis dāmai sirdi, nākamreiz sieviete tik viegli vairs neuzticēsies viņam.

Foto: slavenības, kas tikušas piekrāptas

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm