tv3.lv

Alpīniste Kristīne Liepiņa par nāves zonu un liktenīgo kritienu, kas izmainīja dzīvi

Žurnālistes Lauras Saulītes “YouTube” kanālā “Generation Famous” publicēta intervija ar alpīnisti Kristīni Liepiņu.

6. septembrī 17:18

“Kad mācījos augstskolā, jutos diezgan vientuļa un sabiedrībā neiederīga. Iemeslus nemeklēju, tobrīd tā nešķita problēma, tikai nojautu, ka starp karuseli skola-darbs-mājas noteikti jābūt vēl kaut kam,” tā Kristīne Liepiņa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Draudzenes iedvesmota, viņa devās uz savu pirmo alpīnisma nodarbību un drīz pēc tam izlēma savu audio logopēdes profesiju nomainīt pret dzīvi kalnos. “Nekas man nesniedza piepildījumu, līdz iemīlējos – vīrietī un pēc tam kalnos. Sapratu, ka tur – retinātajā kalnu gaisā – beidzot elpoju un dzīvoju,” saka Kristīne.

Šodien Kristīne ir sasniegusi vairāk nekā 150 virsotnes, neskaitāmas reizes pārvarējusi savu “es nevaru” sajūtu, iemācījusies atkāpties, izjutusi dabas varenību un kopā ar vīru uzrakstījusi grāmatu “PAMIRS mana sirds mīlestībā” par ekspedīciju vienā no varenākajiem kalnu masīviem.

Kristīne Liepiņa par dzīves karuseli, īstu mīlestību, dabas spēku, savu spēju apzināšanos, nāves zonu, pasaules skaistākajiem kalniem, likteni un sapni uzkāpt K2 virsotnē.

Lai skatītos pilno interviju, dodies uz “YouTube” kanālu “Generation Famous”.

Epizode tapusi ar Magne B6 atbalstu.

Projekts “Generation Famous” – tā ir iespēja izzināt cilvēka iekšējo pasauli, viņa pārdzīvojumus, pieredzi, mērķus kas ir ļoti īpaši un iedvesmojoši ne vien skatītājiem, bet arī pašai Laurai Saulītei.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm