tv3.lv

Apalīšu skaistumkonkursa Madara: Romantiska divvientulība ģimenē, kurā aug bērni, vecākiem ir rets prieks

Lielbritānijā dzīvojošajai latvietei Madarai Riley šis laiks ir saspringts – nedēļas otrajā pusē gaidāms apalīšu skaistumkonkursa “Miss & Mrs. Top Of The World Plus Size 2020” fināls. Konkursa karstumā Madara atklāj, kā ģimenes lokā nosvinējusi Valentīna dienu.

2021. gada 16. februārī 12:00

Kā Skaties.lv atzīst Madara, Visu mīlētāju svētki jeb Svētā Valentīna diena viņas ģimenē nav paši romantiskākie svētki, un viņa neraujas sociālajos tīklos demonstrēt, cik grezni kopā ar vīru atpūšas, cenšoties izcelties uz citu fona.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Es drīzāk gribētu cilvēkiem atgādināt, ka nav svarīgi, Valentīna diena vai parasta diena, laiku, ko veltīt otram, vajag atrast un izbaudīt vienmēr. Valentīna diena ir viens iemesls vairāk pasvinēt.

Skaisti jau izskatās ”Facebook” un ”Instagram” posti, kur pārīši glauni atpūšas, ir simtiem rožu, šampanietis, džakuzi un kas tik vēl ne, bet realitātē ģimenes dzīvē tā ne vienmēr notiek. Tev ir bērni, tu esi aizņemts, un Valentīna diena ir pavisam parasta diena kopā ar bērniem.

Kad bērni aiziet gulēt un varbūt tiec līdz dienas romantiskajai daļai, jūs abi ar vīru jau esat galīgi ”izšauti” un, kamēr iet filma, paši sevi pieķerat krācot.

Bet tas ir pilnīgi normāli,” to, ka īstā dzīve no tā, ko demonstrē filmās un kas tiek atspoguļots sociālās saziņas vietnēs, ievērojami atšķiras, atzīst Madara.

Sieviete aizdomājusies, ka mūsdienās viens no iemesliem, kāpēc pāra attiecības jūk un brūk, ir iedomātās laimīgas kopdzīves priekšstats, kas veidojies, ietekmējoties no sociālajiem tīkliem, kur sievietes pozē ar milzu ziedu pušķiem, dārgām rotām, luksus dāvanām.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Cilvēki, kuri to visu vēro, nereti ieciklējas un sāk domāt, ka viņu dzīvē viss nav ok, jo blogere savā ”Instagram” izskatās greznāka, vīrieši mīlošāki, dāsnāki, bērni paklausīgāki un brīvā laika ir vairāk, māja ir skaistāka un vispār viss ideāli,” spriež Madara.

Madara uzsver, ka bildēs redzamais ir tikai viens mirklis, un fotogrāfiju, kurās iemūžināta glamūrīgā dzīve, dēļ nevienam nevajadzētu sākt justies sliktāk un nenovērtēt savu dzīvi.

Līdzīgi esot arī ar vecāku savstarpējās mīlestības apliecinājumiem ģimenēs, kurās aug bērni. Madaras pieredzē īstas romantikas baudīšana divatā ar mīļoto vīru ir rets prieks.

”Citreiz tikai reizi divos mēnešos ir tiešām diennakts, kad ar vīru esam tikai divi vien un varam atpūsties,” stāsta Madara.

Valentīna dienu, kas šogad bija iekritusi nedēļas nogalē, Madara pavadījusi ”pavisam parasti”. Ģimenē aug divi bērni – 13 gadus vecā meita Kamēlija, ir ļoti smags autisms, un dēls, kuram pavasarī apritēs astoņi gadi.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Meita šobrīd mums ir pirmais tīnis mājās, bonusā viņas īpašās vajadzības. Mani mati dabīgi kļūst šobrīd tik modīgajā sirmajā krāsā,” neslēpj Madara.

”Cepām pankūkas, uztaisīju suši – tā mums ir tradīcija. Ar bērniem romantika ir tāda, kā ir. Izstaidzinājām mūsu vienacaino vīramātes suņuku Digbiju. Mācām bērniem, ko nozīmē atbildība, ka paņemt dzīvnieku nav māksla, māksla ir uzņemties atbildību, vest ārā, savākt aiz viņa un tā tālāk.

Uz vakarpusi mazliet vairāk kosmētikas, ziedi, šampanietis, kaut tikai skatījāmies filmu, bet tomēr svētki. Pāris suši, pāris bildes un hops – halātā iekšā, bērni mierīgi, mājā klusums, uz brīdi pilnīga svētlaime.

Tomēr nevar atslābt – man priekšā skaistumkonkursa ” Miss & Mrs. Top Of The World Plus Size 2020” fināls. Esmu gājusi ne vien uz 100 procentiem, bet visiem 1000 un atslābt nedrīkst, jo ir mērķi likt lietā konkursa slavu, ja tā var teikt, lai pievērstu sabiedrības uzmanību runāt par tādām lietām kā autisms, īpašo bērnu vecāku garīgais stāvoklis, vienkāršības un cilvēcības svarīgums laikā, kad visi grib būt kāds cits, tikai ne pats,” klāsta skaistumkonkurss korpulentām dāmām dalībniece.

Apalīte Madara uzmirdz koķetā svētku fotosesijā Rufordas abatijā

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā uzskata Madara, starptautisks skaistumkonkurss nav tikai platforma savas dailes izrādīšanai, bet lieliska iespēja, kā savus mērķus un vīziju popularizēt plašāk. Pretējā gadījumā nevajag tērēt laiku.

Starptautisks konkurss nav joks, tā ir iespēja likt par sevi manīt dažādās valstīs potenciālajiem sadarboties gribētājiem, un viņas labdarības plāniem, kas saistās ar īpašo bērnu vecāku ikdienu, tas ir nozīmīgi, spriež Madara.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm