tv3.lv

Apalīte Madara uzmirdz koķetā svētku fotosesijā Rufordas abatijā

Pošoties gada skaistākajiem svētkiem, laiku tematiskai fotosesijai atradusi Lielbritānijā dzīvojošā latviete Madara Riley – viņa ļāvusies Ziemassvētku gaidīšanas priekam un vēsturiskajā Rufordas abatijā piedalījusies sievišķīgā fotosesijā.

2020. gada 25. decembrī 13:11

Kā Madara stāsta Skaties.lv, šogad Ziemassvētku laiks bijis ļoti darbīgs un daudz enerģijas ticis veltīts labdarībai. Arī viņas ģimene ierasti iesaistās labo darbu darīšanā – cik finanses un brīvais laiks atļauj. Tomēr, pēc Madaras domām, labdarība ne vienmēr atsaucas naudā: “Citreiz tavs laiks, tavs fiziskais spēks ir tas, kas kādam vajadzīgs.”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lielbritānijā dzīvojošā latviete neslēpj, ka šogad noķert Ziemassvētku sajūtu nav viegli, jo gaisa temperatūra un laikapstākļi Apvienotajā Karalistē vairāk atgādina agru pavasari – ir silti un zaļi. Turklāt Covid-19 dēļ katrā grāfistē ir atšķirīgi “lockdown” likumi.

“Šogad daudzās pilsētās izpalika Ziemassvētku rotu iedegšanas pasākumi, un svētku sajūtu nevar atrast tik viegli. Tad es nolēmu svētkos padalīties ar fotogrāfijām, kurās apalīte ir minikleitā. Lai heiteriem tiek saldais ēdiens, bet vienkāršām sievietēm – dzīves realitāte!” norāda skaistule.

“Seksīgums nav tikai kailums. Klasisks seksīgums joprojām ir modē, un koķeti pacelta kājiņa īsā kleitā jau vien ir gana,” saka Madara.

Viņa pieturas pie etiķetes noteikuma: ja dāma izvēlas dekoltē un mini, viņas rokām jābūt nosegtām, pretējā gadījumā iespaids var būt vulgārs.

“Smaids, aura, pašpārliecinātība – tas viss kopā ir seksīgums,” savu seksapīla formulu atklāj Madara.

Par savu augumu skaistumkonkursa “Miss&Mrs. Top of the World Plus Size 2020” dalībniece nekautrējas. Tieši pretēji – viņa allaž turējusies pie pārliecības, ka arī formās pilnīgas dāmas ir skaistas. Un šī nav pirmā reize, kad viņa savu augumu ļāvusi novērtēt pilnībā.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Man nav ko slēpt.” Anglijā mītošā latviešu apalīte Madara atklāti par savu celulītu un strijām

“Gan jau bildēs mani īpaši pētīs, bet tieši to gribēju. Svētkos dāvāt atklātību, jo šķiet, ka to vajag. Visos draudzeņu čatos ir viens un tas pats: “ak, kādas bijām jaunas un tievas”, “kā notievēt pirms svētkiem”, ir sajūta, ka lielo kilogramu dēļ esi norakstīta.

Protams, par formu ir jārūpējas, bet apēst kēksa gabaliņu un pusi dienas par to vaimanāt ir paranoja. Tad nu es vienkārši ļauju sevi pētīt, un varbūt kādai tādai pašai mammai kā man kļūs vieglāk, redzot, ka sieviete, nebūt ne perfekta, mīl sevi, mīl dzīvi, sporto, spēj arī nostāties špagatā, seko līdz tam, ko ēd, bet, ja nesanāk, tad neraud.

Velkam greznas kleitas, un galvu augšā, bet tā, lai kronis nenokrīt! Katrai sievietei galvā ir neredzams kronis, un novēlu izveidot saikni ar to!”

Madara, Ziemassvētku laikā cītīgi strādājot, tikusi pie atbalstītājiem, kuri sagādājuši skaistas kleitas, smaržas, kosmētiku, par ko sieviete ir bezgala pateicīga: “Esmu gatava “Miss&Mrs. Top of the World 2020″ finālam februārī!”

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Skaistumkonkursa “Top of the World 2020” fināls pārcelts uz nākamo gadu

“Ceļš uz panākumiem nav taisna līnija, bet, ja cilvēks nepadodas un rāda, ka dara, smagi strādā, viss notiek. To arī visiem novēlu – uz mērķi iet kā zirgam ar klapītēm uz acīm, pa malām rejošos suņus ignorēt!

Savai dzimtenei Latvijai novēlu gaišus svētkus, ražīgu Jauno gadu un latviešiem visā plašajā pasaulē novēlu mieru, svētību un veiksmi Jaunajā gadā!” tā Madara.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm