tv3.lv

Atbild vīrieši: ko viņi domā par pilnīgām lūpām un lielu muti?

Skaties.lv/Sievietei rakstu sērija Atbild vīrieši turpinās! Šoreiz uzdevām jautājumu par to, ko vīrieši domā par sievietes lūpām un, tai skaitā, arī muti. Kādas ir vīriešu pirmās asociācijas, lūk, atbildes!

2016. gada 7. jūnijā 15:41

Gustavs, 22: Liela mute neizklausās tik labi, cik lielas lūpas. Manuprāt, Andželina Džolija ir skaistāko lūpu īpašniece – tās ir pilnīgas un tā vien gribas tās noskūpstīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lauris, 24: Pirmās asociācijas noteikti saistās ar sievietes sievišķību un seksualitāte – lielas lūpas un liela mute liek domāt par to, ka sieviete labi prot veikt minetu, tāpēc jāpiekrīt, ka tādas sievietes šķiet pievilcīgākas un seksīgākas.

Gvido, 26: Manuprāt, sievietei ir jārūpējas par lūpām. Teikšu tā, mutes lielumam laikam nav tik liela nozīme. Galvenais, lai lūpas nesprēgātu un būtu maigas. Vēl man ļoti patīk, ja sievietes krāso tās sarkanā krāsā.

Aivars, 27: Liela mute, nenoliegšu, man asociējas ar orālo seksu. Tāpēc, jā, manuprāt, tās sievietes zina, ko dara un viņām tas sanāk!

Bruno, 30: Vairāk par lielu muti man simpātiskas šķiet lielas lūpas, jo īpaši pilnīga apakšlūpa. Sievietes ar lielām lūpām ir seksīgākas.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Lai aplūkotu šo lapu, lūdzam apstiprināt, ka esi sasniedzis pilngadību. Nu, tu jau saproti... Ja vēl neesi 18 gadus vecs/-a vai nevēlies skatīt šo lapu, lūdzu izmanto iespēju pāriet uz sev piemērotu saturu!

Man ir 18+ nevēlos redzēt šo lapu