tv3.lv

"Perfekta savā neperfektumā!" Indra Salceviča paziņo, ka nav tāda ideālā ķermeņa

Modes eksperte Indra Salceviča sevi droši var pieskaitīt pie lielo izmēru skaistulēm. Indra nekautrējas no sava ķermeņa, neuztver par nepilnībām to, ko vairums, iespaidojoties no modes žurnāliem, viņa mīl sevi, sakot – perfekta savā neperfektumā.

27. augustā 11:10

Sociālajā tīklā “Instagram” Indra publiskoja pārdomas par to, kas tad īsti ir neperfekts ķermenis, kad saņēma no atbalstītājas vārdus – apbrīnoju tavu drosmi parādīt neperfektu augumu.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Perfekta savā neperfektumā. Šis sauklis jāpieņem katrai Latvijas sievietei un ne tikai, jo nav tādas vienas konkrētas formulas, apjomu mērījumu, vizuālo parametru, precīzas ciparu kombinācijas, kas apzīmējas ar vārdu – perfekts,” tā Indra.

Modes eksperte ir droša, ka nav tāda perfekta auguma, vienmēr būs, pie kā citiem “piesieties”, būs ko uzlabot. Tāpat arī neeksistē simetriski veidoti cilvēki, neeksistē vizuāli identiski cilvēki.

Indra domā, ka cilvēka prāts projicē savu perfektumu un neviens nekad neveido partnerattiecības ar ķermeni.

“Vienīgās attiecības ar ķermeni veido katrs indivīds pats, un te ir tava un tikai tava darīšana, kādas tās ir. Naida noliegšanas, salīdzināšanas vai prieka, laipnības, cieņas pilnas,” nosaka Indra.

Salceviča paziņo, ka pašapziņas starojums ir seksīgs. Pašapziņas starojumu nemanto, to mēs paši programmējam un projicējam. Ķermeniskā pašapziņa ir personības vitalitātes fundaments.

Indra uzskata, ka veselīga pašapziņa piesaista veiksmi it visā.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm