tv3.lv

”Attiecību modelī ar sportistu patika, ka viņi pusi no gada nav mājās.” Sana Timma par attiecībām

Iedvesmojošā Sana Timma sociālajā tīklā ”Instagram” atbildēja uz atbalstītāju uzdotajiem jautājumiem par mīlestību un attiecībām. Sana aicina vīriešus vairāk palīdzēt sievām, tas veicinās seksuālās dzīves uzlabojumus – palielināsies dāmu libido.

2020. gada 1. decembrī 14:20

Sana uzskata, ka attiecībās nekas nav glābjams, ja pārim nav seksuālās saskaņas, ja tā ir – visu pārējo var glābt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Video: Kaspars Saulietis pavada laiku kopā ar meitām un Jāņa Timmas dēlu

Foto: iekārojamā Sana Timma relaksējas vannā un bauda vīnu

”Ar attiecībām ir jāstrādā visu laiku, lai nesāktos stagnācija un pārāk liela rutīna. Attiecību modelī ar sportistu patika, ka viņi pusi no gada nav mājās. Ir daudz laika pašai sev, savai vientulībai. Arī apnikt nav iespējams un nepārtraukti ir ilgas vienam pret otru – veselīgās attiecībās ir vajadzīga sava telpa,” tā Sana.

Sanai ir grūti iedomāties, ka viņai vīrietis vienmēr būtu līdzās. Tā, pēc sievietes domām, var sajukt prātā. Viņa uzskata, ka, esot nepārtraukti kopā – veidojas rutīna.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ideālas attiecības sievietes acīs ir tādas, kur valda abpusēja mīlestība un attiecības nebalstās uz ko citu – finansiālu izdevību, kredītiem, pieraduma.

””Friends with benefits” kāpēc gan nē, ja abiem tas der? Man ir bijušas šāda veida attiecības, bet agri vai vēlu kādam parādīsies jūtas un tas visu izbojās,” skaidro Sana.

Jaunā sieviete nenoliedz, ka tic, ka vīrieti ir iespējams pieburt.

Iedvesmojošā personība uzskata, ka ar bijušajiem ir jāuztur attiecības tikai ja ir kopīgi bērni. Ir jābūt savstarpējai cieņai, jāatlaiž viss, kas bijis un jāatceras labais. Jāuztur draudzīgs kontakts, tā bērni no tā visa iegūs. Sana domā, ka jaunās sievas parasti ar šo nav mierā.

Par seksuālām attiecībām pēc bērnu dzimšanas Sana domā, ka tas ir tikai normāli, ka dāmām krītas seksuālā apetīte, jo viņas ir vairāk nogurušas.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Bērni ir nolikti gulēt, aiz sevis atstājot karalauku, kas vēl jāsavāc, tad ir “koma” un vīrieši nesaprot, kāpēc tāda negribīga, neaktīva. Varbūt vairāk vajag palīdzēt sievām – nomazgā traukus, noliec bērnus gulēt, lai mīļotā var relaksēties vannā. Tad kāps arī libido, bet visdrīzāk, tu būsi “komā” un aizmigsi pēc 3 sekundēm,” smejas Sana.

Sana domā, ka daudzi nesaprot, ka sievietei pats svarīgākais ir priekšspēle, lai seksa laikā gūtu baudu.

”Ja paši nejēdzat dot sievietei baudu un domājat tikai par sevis apmierināšanu – 3 minūtes, kāpēc, lai sieviete gribētu vēl,” kungiem jautā Sana.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm