tv3.lv

Balsu pirkšanas skandāls "Mrs.Latvija 2020”: četras dalībnieces paziņo par izstāšanos

Konkursa “Mrs.Latvija 2020” norisi šobrīd aizēnojis balsu pirkšanas skandāls – deviņām dalībniecēm anulēts skatītāju balsojuma balsu skaits, secinot, ka izmantota negodīga datu manipulācija, lai iegūtu viltus balsis. Konkursa organizatore Kristīne Lindenblate sarunā ar Skaties.lv komentē šo skandālu un atklāj, ka četras dalībnieces jau pieņēmušas lēmumu no spēles izstāties.

2020. gada 7. jūlijā 13:50

“Tad, kad tehniskie darbinieki konstatēja šo pārkāpumu, informēju “Mrs. Latvija 2020″ dalībnieces par to, ka tāda lieta ir notikusi un ka šīs balsis tiks anulētas, un viss sāksies no nulles,” Skaties.lv atklāj Lindenblate.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Ar balsojuma rezultātiem iepazīsties un godīgi nobalso TE!

Uzzinot par notikušo, daļa konkursa dalībnieču vērsušās pie organizatores, aicinot vispār izslēgt no konkursa tās deviņas, kurām konstatēta negodīga manipulācija ar balsojumu.

Lindenblate uzsver, ka, lai rīkotos tik drastiski, būtu nepieciešama pamatīga izmeklēšana, kura prasītu gan laiku, gan līdzekļus, un ar to nodarboties šobrīd nav organizatoru prioritāte.

“Konkursa nolikumā šādas situācijas rašanās, kad dalība konkursā tiek anulēta, ja tiek pirktas balsis, netika norādīta,” skaidro Lindenblate, piebilstot, ka krāpšanās notikusi, cīnoties par skatītāju simpātijas titulu, un dalībnieču balsojuma dati anulēti šajā konkrētajā kategorijā. Citu titulu piešķiršanas mehānisms ir pavisam atšķirīgs, to ar šāda veida tehniskām manipulācijām nav iespējams ietekmēt.

“Reakcija no dalībnieču puses ir dažāda, un šobrīd ir dalībnieces, kuras ļoti agresīvi uztver šo informāciju,” turpina Lindenblate, minot, ka šobrīd ir četras meitenes, kuras ir pieteikušas savu izstāšanos no konkursa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

No konkursa izstājas: Alīna Berga, Gundega Bērziņa, Jeļena Serebrjakova un Zuzanna Borovkova. Skaties.lv uzsver, ka šīs četras meitenes nav starp tām deviņām, kuru darbībās konstatēta negodīga datu manipulācija.

“Nav zināms, kā tas var ietekmēt konkursa gaitu, jo tā ir tikai interneta balsošana, un par šo meitene, kas uzvar konkursā, saņem skatītāju simpātijas kroni,” komentē Lindenblate, uzsverot, ka šādas situācijas rašanās pierada, ka īstas “dāmas un karalienes” tā nekad neuzvestos.

Diemžēl ne visas potenciālās skaistuma karalienes izceļas ar dāmām un karalienēm raksturīgu rīcību – konkursa organizatore sarunā ar Skaties.lv neslēpj, ka saņēmusi arī personīgus apvainojumus, tiesa, ne no tām deviņām, kuru balsojums anulēts.

Viņa izvēlas neiesaistīties intrigās, bet aicina meitenes attaisnot savu dalību cienījamajā konkursā un turpmāk demonstrēt tikai godprātīgu rīcību.

“Palasot visus apvainojumus, kas izskan no dažu dalībnieču puses, ir skaidrs, ka katra no dalībniecēm cīnās par savu uzvaru, un es nevienu netaisos apvainot un nosodīt, jo nezinu, kāda ir reālā situācija,” tā Lindenblate.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Viņa uzsver, ka tā vietā, lai mētātos ar apvainojumiem, meitenēm ir visas iespējas mobilizēt spēkus, lai godprātīgā cīņā sacenstos par tautas simpātijām. Balsojums ilgs vēl mēnesi, un, anulējot viltus balsu miljonus, cipari, kurus godīgi sabalsojuši atbalstītāji, kļūst pavisam reāli, kas nozīmē interesantu savstarpējo cīņu un visas iespējas apsteigt vienai otru godīgā veidā.

“Tām meitenēm, kurām ir anulētas balsis, vēl ir iespēja sākt no jauna un cīnīties par skatītāju simpātiju kroni,” min Lindenblate, norādot, ka līdz konkursa beigām vēl atlicis mēnesis.

Lai pilnībā izslēgtu atkārtotu krāpšanos, turpmāk to var veikt, autorizējoties ar savu sociālo tīklu profilu.

Atbalsti savējo!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm