tv3.lv

”Beidziet domāt, ka apalītēm interesē tikai ēst un gulēt!” Modele Katerīna Lazdovska lauž stereotipus

Lielo izmēru modele, skaistumkaraliene Katerīna Lazdovska lepojas ar savu augumu un nemainītu to pret cita veida formām. Katerīna uzskata, ka skaistums nemēdz būt par daudz, īpaši, ja esi izmēra ”XXL” sieviete!

2020. gada 15. novembrī 10:15

Ar apetītlīgām formām apveltītā dāma ir dzirdējusi daudz dažādus stereotipus par korpulentām sievietēm un uzreiz saka, ka ir atšķirība starp ”Body positive”, ”XXXXL” un skaistu, tvirtu ”XXL”.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Lielo izmēru modele Katerīna Lazdovska atklāj, kādas sievietes ir apveltītas ar harismu

Nozagts seksīgās lielo izmēru modeles Katerīnas Lazdovskas ”Instagram” konts

”Cilvēki bieži domā, ka mums ļoti garšo bulciņas, konfektes un mēs to vien darām, kā sēžam dīvānā un našķojamies. Tā nenotiek,” smejas Katerīna.

Modele atklāj, ka savas formas, platus gurnus un šauru vidukli, mantojusi no mammas un lepojas ar savu figūru.

”Tāda figūra, manuprāt, ir ellīgi pievilcīga! Ja kāds uztraucas, “končiņām” arī pietiek vietas,” smejas Katerīna.

Skaistule apzinās, ka arī ar ģenētiku var cīnīties. Pareizs uzturs, sports – visas dzīves garumā, bet tiklīdz atslābsi – ”pufīgie” apaļumi būs atpakaļ. Nosliece uz kārdinošām formām nekur nepazudīs!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ir divi varianti – tu pieņem sevi tādu, kādu esi un baudi dzīvi, vai arī tievē. Tas nozīmē, ka to vien dari kā tievē, esi īgna un dzīves neapmierināta, jo visu laiku būs jāatsakās no vēlamā,” tā Katerīna.

Skaistumkaraliene mīl aktīvu dzīvesveidu, sportu, atļaujas uzturā lietot to, ko nevajadzētu, bet viņa skaidri zina savas robežas – cik tālu var iet, lai nenodarītu pāri savai veselībai.

”Zinu ļoti daudzas korpulentas dāmas, kuras ikdiena strādā pie sevis, savām formām, tā kā beidziet domāt, ka apalītēm interesē tikai ēst un gulēt. Mums interesē viss – mēs protam mīlēt un baudīt dzīvi,” dusmojas Katerīna.

Skaistule paziņo, ka ir aplami uzskatīt, ka sieviete ar liekajiem kilogramiem nevar palikt stāvoklī, Katerīna zina, ka tieši to pašu saka par sievietēm ar pazeminātu svaru. Daiļava domā, ka viss atkarīgs no dāmas organisma, veselības un morālā stāvokļa.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

”Ar manām analīzēm var lidot kosmosā. Ja kāds saka, ka no liekajiem kilogramiem rodas hroniskas slimības, vai tiešām? Un slaidiem cilvēkiem tādu nav, ja,” jautā Katerīna.

Katerīna nenoliedz, ka korpulentām dāmām par sevi jārūpējas nedaudz vairāk, ļoti svarīga ir higiēna. Viņa piebilst, ka tādas kā aktīvas svīšanas – apalītēm nav, jo tā ir atkarīga no fiziskās izturības, ne svara. Modele uzsver, ka apalītes daudz apzinīgāk seko līdzi savai higiēnai.

”Sabiedrībā daudzi formas neuzskata par skaistām, domā, ka tādiem cilvēkiem pietrūkst disciplīnas un gribasspēka. Jūs neaizdomājaties, ka, iespējams, mēs esam paši disciplinētākie strādnieki, un mākam motivēt ne tikai sevi, bet arī citus, visa pasaules negriežas tikai ap dibena izmēru,” nosaka Katerīna.

Katerīna ir pateicīga, ka ir gana disciplinēta un motivēta, lai ar savu piemēru un zināšanām palīdzētu un kļūtu par skolotāju citām lielo izmēru daiļavām.

Kā lielāko korpulento dāmu problēmu skaistule nosauc apģērbu!

”Standarta ”plus size” izmērs ir 46, kas nebūt nav liels. Citur Eiropā un ASV 46 izmērs ir vidējais standarts, pie mums grūti atrodams,” skumji nosaka Katerīna.

Skaistumkaraliene domā, ka ikviens var būt skaists, ir tikai jāprot šo skaistumu atrast sevī un pasniegt!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm