tv3.lv

Bērns nav nolicis eksāmenu? Mammas, mieru…, jūs esat laimīgas

Eksāmenu un izlaidumu laiks lielai daļai vecāku asociējas ne tikai ar prieka un aizkustinājuma asarām, meiju smaržu un ziedu klēpjiem, bet arī ar pamatīgu vilšanos un dažādu cerību sabrukumu. Mammas un tēti, galvu augšā – esiet laimīgi!

2016. gada 15. jūnijā 10:27

Protams, ka tas ir nepatīkami, ka jūsu bērns vidusskolas vai pamatskolas gaidītā atestāta vietā saņem tikai liecību par konkrētā izglītības kursa noklausīšanos, jo viņš vienā no eksāmeniem pieķerts špikojot. Protams, ka lielo, mazo draņķi gribas kārtīgi saraustīt aiz ausīm, ja kārtējo reizi viņš ir nesekmīgs mācību priekšmetā, kas viņam nepadodas. Jūnija sākumā elsdams pūzdams mācījies liekas divas nedēļas ( ko gan, protams, varēja darīt visu gadu), bet tik un tā vasaras darbu pirmajā kontroldarbā ir izgāzies.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Taču, mīļie vecāki, atcerieties – viens vai divi nenokārtoti eksāmeni nav pasaules gals! Jūsu bērns ir vesels, labsirdīgs, izpalīdzīgs, draudzīgs, viņam padodas citi mācību priekšmeti, un viņam ir dažādas intereses. Viņš nepabeidza šogad skolu, – pabeigs citu gadu.

Šis nebūt nav mudinājums nepievērst uzmanību bērnu sekmēm vai arī apgalvojums, ka izglītībai ir otršķirīga nozīme. Šis ir atgādinājums brīdī, kad šķiet – viss Līgo svētku gaidīšanas laiks ir sabojāts, jāmeklē meitai vai dēlam cita skola vai jādomā, kur tagad atrast darbu, dzīve iet galīgi šķērsām…

Nedēļas sākumā Talsu pusē autoavārijā gāja bojā trīs jaunieši, kuri vēl nebija sasnieguši pat divdesmit gadu slieksni… Viņu vecāki un vecāki, kuri nonākuši līdzīgās situācijās, šobrīd noteikti būtu laimīgi un gatavi atdot visu, kas pieder, ja vien viņu vienīgā nelaime būtu bērna nenokārtots eksāmens…

Foto: traģēdijas vieta un avarējušais auto

 

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm