tv3.lv

Bērnu ballīte 30 (!) cilvēkiem. Kā Sauliešu ģimene atzīmēja meitiņas Kerijas astoto dzimšanas dienu

Kas var būt jaukāks par prieku bērna sejā savā dzimšanas dienā? Otrdien, 3. janvārī, savu astoto dzimšanas dienu svin hokejista Kaspars Saulieša un viņa sieviņas Katrīnes Saulietes meitiņa Kerija.

2017. gada 3. janvārī 22:16

Portāls Skaties.lv sazinājās ar gaviļnieces mammu Katrīni, lai apsveiktu vecākās atvasītes dzimšanas dienā, kā arī lai uzzinātu, kā Sauliešu ģimene atzīmē bērnu dzimšanas dienas ballītes.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Kā atzīst Katrīne, ir ļoti grūti atrast piedāvājumu bērnu ballītēm, ja tajās ir vairāk par 15 svinētājiem.

“Šogad svinējām rotaļu centrā “City Kids”. Šo vietu izvēlējāmies, jo ir maz vietas, kur var saaicināt 30 bērnus, parasti ir ierobežots bērnu skaits līdz 15, tāpēc daudz kas atkrita.”

Ka atzīmē Katrīne, pagājušā gada dzimšanas diena Kerijai notika princešu stilā teātra telpās “3 māsas”, kur arī bija neierobežots bērnu skaits. Šis faktors spēlējis lielu lomu, jo Kerijai ir daudz draugu un nevienu negribējās atstāt neuzaicinātu.

Arī mazākās meitiņas Kortnijas ballītes allaž tiek rīkotas vietās, kur uzņem kuplu svinētāju skaitu. Kā atzinusi rotaļu telpas “Bitīte Maija” ballīšu organizatori – tik daudz bērnu kā Kortnijas dzimšanas dienā viņiem vēl ne reizi nebija bijis.

VIDEO: kā Katrīne savaldzināja savu vīru Kasparu

Vaicājot par neatņemamām svētku sastāvdaļās, Katrīne min torti.

“Torte ir ļoti svarīga, parasti to pasūtu vai nu majaskukas.lv vai arī Ēlandes beķerejā. Šogad Kerija pasūtīja tieši medus kūku. Tai vienmēr ir jābūt lielai, jo man pašai ļoti garšo kūkas, tāpēc labāk vairāk nekā, ja pietrūkst,” stāsta Katrīne.

Katrīnes meitenes savu dzimšanas dienu nemaz nevar iedomāties bez ballītes, par to tiek rūpīgi domāts jau krietni agrāk.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Foto

Ballīte uz dzimšanas dienām ir obligāta, meitenes gaida svētkus jau mēnesi iepriekš un visu laiku runā par to vien.  Kerijai šogad bija mērķis sakrāt naudiņu “GoPro” kamerai un viņai tas izdevās! Ielūgumos Kerija rakstīja, lai nav jālauza galva par dāvanu, tad labāk aploksnītē, lai ieliek kādu kapeiciņu un būs priecīga. Tā nu pati ies un pirks sev dāvanu no draugiem,” aizrautīgi stāsta Katrīne.

Intervija ar Katrīni Saulieti

Mazākā Sauliešu ģimenes meitiņa Korntija gan vēl ir maza, tāpēc visādi Troļļi un grāmatiņas ir ļoti topā, atzīst Katrīne.

Foto

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm