tv3.lv

”Bez manis viņš nebūtu tur, kur viņš ir tagad.” Sana Timma atklāj aizkulises dzīvei ar Jāni Timmu

Basketbolista Jāņa Timmas bijusī sieva Sana gadu pēc skaudrās attiecību izjukšanas sociālajos tīklos sākusi dalīties savā dzīves un attiecību pieredzē, iedvesmojot neskaitāmas sievietes, kuras nonākušas līdzīgās situācijās. Nu beidzot viņa atklāti runājusi par sajūtām pēc Jāņa negaidītās nodevības un atklājusi abu attiecību aizkulises, laužot stereotipus par basketbolistu sievām un viņu ikdienu.

2020. gada 6. septembrī 11:20

Lai gan Jānis aizgāja pie citas sievietes, atstājot Sanu ar pavisam mazu bērniņu, Sana nerunā par viņu ar naidu.

“Mans bijušais jau bija mans īstais cilvēks, tā bija patiesa mīlestība, nezinu, vai pat stiprāk ir iespējams mīlēt un nekad pat nevarēju iedomāties, ka mēs vispār varētu izšķirties,” atklāti pastāstījusi Sana.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tieši tāpēc šķiršanās bijusi tik smaga, un Sanai bijis nepieciešams ilgs laiks, lai to sagremotu – abi ar Jāni kopā bijuši deviņus gadus. Par spīti visam, Sana neslēpj – viņa nenožēlo nevienu ar Jāni kopā pavadīto dienu.

“Bez manis viņš nebūtu tur, kur viņš ir tagad, un bez viņa arī man daudz kā nebūtu. Viss kopā pavadītais laiks ir devis tikai daudz patīkamu atmiņu, sasniegumus, dzīves mācības un pašu galveno – mūsu mīļo Kristianu,” uz piedzīvoto bez rūgtuma paskatīties nu spēj Sana.

Tas, kas Sanu aizvaino šajā situācijā, ir sabiedrības spriedelējumi, ka Jānis esot aizgājis pie slavenās dziedātājas Annas Sedokovas, kas taču dzīvē daudz sasniegusi, un salīdzinot ar viņu, Sana nav sasniegusi neko. Sana atklāj, ka zem šī “nekā” slēpjas milzīgs sievietes atbalsts, par kuru vienkārši ikdienā skaļi nerunā.

“Es atvainojos, bet ļoti daudzi nesaprot, ko sportistu sievām nākas upurēt. Savas karjeras, pamest darbu, valsti. Satikt vecākus un draudzenes tikai vasaras laikā. Tā saliekot kopā visas dienas, pusi no gada sanāk audzināt bērnus vienām.

Un tas jau ir tas īstais atbalsts un mīlestība, kad esi gatavs savus sapņus ziedot, lai būtu klāt tam otram, lai viņš sasniegtu savējos.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Un vai kāds aizdomājas par to, ka bieži tas visiem zināmais sportists nemaz nebūtu tik zināms un sasniedzis tik daudz, ja viņam blakus nebūtu tā sieviete (kas it kā neko nav sasniegusi), jo daudzi vienkārši noietu no ceļa,” sportistu sievu ārēji greznās dzīves skaudrās aizkulises iezīmē Sana.

Tiem, kuri pārmet Sanai, ka viņa ar neko nav nodarbojusies, Sana var atbildēt – viņa gadiem nodarbojusies ar ģimenes dzīvi un dzīvi uz koferiem, mainot valstis un valodas.

“Es gribēšu redzēt, kur tā lielā mīlestība būs, ja viņam tagad būtu jābrauc spēlēt atpakaļ uz Vitoriju (Spāniju), kur dzīvojām, kur nav pilnīgi nekā, ne normālu restorānu, ne šopinga, neviens nerunā ne angliski, ne krieviski.

Viņa tagad pametīs visu un ar bērniem un aukli brauks līdzi atbalstīt? Kur nevienam viņas dziesmas neinteresēs!

Viegli jau tā būt kopā, kamēr abi var būt komforta zonā, kad ar lembo brauc līdzi Miami uz treniņu un kliegt, kā nu es viņu atbalstu. Es gribēšu redzēt to atbalstu, kad no komforta zonas būs jāizkāpj,” salīdzina Sana.

Fanes Sanai jautā, vai viņa, ja Jānis saprastu savu kļūdu un vēlētos atgriezties ģimenē, būtu gatava piedot.

“Esmu par to, ka, ja sanāk izglābt attiecības, kur ir bērni, tas ir tikai apsveicami, visi kļūdās. Vīrietis aiziet, domājot, ka citur zāle būs zaļāka, bet saprot, ka visur būs viens un tas pats pēc laika – kad rozā brilles nokrīt.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Bet mūsu gadījumā viss jau ir nokavēts, mēs esam pavisam citi cilvēki šobrīd, nekā tie, kad bijām kopā. Dzīvojam katrs savu dzīvi tālāk,” pārdomās dalās Sana.

Noslēgumā viņa vēlreiz piebilst, ka viņas mērķis nav aizskart bijušo, un viņa vēl viņam tikai labu. Sana vienkārši uzdrīkstas skaļi runāt par pieredzi, jo tas iedvesmo daudzas sievietes.

Iedvesmojies arī tu! Seko Sanai TE!

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm