tv3.lv

Daiļa apalīte no Latvijas žilbinās Maskavas modes nedēļā

Šonedēļ Maskavā norisināsies ikgadējā modes nedēļa “Moscow Fashion Week”, kurā piedalīsies arī pazīstamā lielo izmēru modele Katerina Strogonova no Latvijas.

2018. gada 21. martā 12:04

32 gadus vecā Katerina Strogonova karjeras laikā ir veiksmīgi fotografējusies katalogiem, ne reizi vien ir demonstrējusi apģērbu uz mēles un sadarbojusies ar pasaules slaveno zīmolu “Max Mara”. Divu bērnu māte un modele Maskavas modes nedēļā demonstrēs franču zīmola “La Redoute” un latviešu dizaineres Olgas Bērziņas radītos tērpus.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Tāpat viņa piedalīsies ikgadējā konkursā “Miss Krievija Plus Size 2018”, kas Maskavā notiks marta beigās.

Papildu modeles karjerai Katerīna vada projektu “Venera”, kas palīdz plus izmēra sievietēm iegūt pašapziņu un kļūt vēl pievilcīgākām.

“Mīliet mani tādu, kāda esmu! Personīgi es neatbalstu šādu bodipozitīva piekritēju formulējumu. Ja mēs runājam par patiešām korpulentām sievietēm, kas sver 150 kg, tad taču mēs saprotam, ka sirdī viņas vēlētos svērt daudz mazāk. Nedrīkst jaukt bodipozitīvu ar izlaidību. Ir jātiecas uz savu veselīgo svaru un izmēru.

Bet tas nenozīmē, ka ar 170 cm augumu jums būtu jāsver 50 kg. Ir jābūt harmonijā ar sevi un vienkārši jātiecas, lai sasniegtu komfortablu un veselīgu svaru. Dažiem tāpēc jāzaudē 20 kg, bet citiem pietiks ar 5-10 kg. Te nav runa par profesionālo sportu, bet tieši par veselību un mīlestību pret sevi,” pārdomās dalās Katerina.

Tāpat Katerina ar gandarījumu vērtē, ka lielo izmēru jeb plus size virziena attīstībā vērojamas pozitīvas tendences.

“Kad mēs redzam, ka apģērbu demonstrē sieviete ar figūru, kura ir līdzīga mūsu figūrai, mums vieglāk iztēloties šo apģērbu pašiem, vieglāk to asociēt ar sevi. Tāpēc es uzskatu, ka, lai nozare veiksmīgi darbotos, tai nepieciešami modeļi, kas pārsniedz 90-60-90 robežu un ierastās “modeļa” ķermeņa aprises,” tā Katerina.

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm