tv3.lv

Daiļā TV6 marta meitene Anastasija, lutinot sevi, gatavojas Sieviešu dienai

Tuvojoties 8. martam jeb Starptautiskajai sieviešu dienai, arī TV6 marta meitene katru gadu jūtas īpaši šajā svinību dienā, atzīstot, ka svētki ir jāsvin! Lūk, Anastasijas Vāgneres sievišķības formula un padomi, kā vairot sevī prieku.

2017. gada 4. martā 9:14

Skaties.lv sazinājās ar Anastasiju neilgi pirms 8. marta, lai noskaidrotu TV6 mēneša meitenes plānus šai dienai un kas pēc viņas domām ir sievišķības noslēpums.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Anastasija atklāj, ka marts ir viņas ģimenes svētku mēnesis – gan viņai, gan arī vīram un dēliņam martā ir dzimšanas dienas, tāpēc Sieviešu dienai īpaši lielu uzmanību nevelta, tomēr atklāj, ka ir patīkami no vīra saņemt kādu ziedu un pamieloties ar gardu kūciņu.

Iepazīsties ar TV6 marta meiteni Anastasiju!

Anastasija ir par 8. marta svinībām – īpašu prieku TV6 mēneša meitenei sagādā paskatīties no malas uz vīriešiem ar pušķiem rokās.

Vaicājot, kas pēc Nastjas domām ir sievišķīga sieviete, viņa atbild, ka galvenais ir pašām sevi lutināt.

Anastasija

Anastasija Vāgnere

“Sievišķīga sieviete ir tāda, kura sevi kopj un rūpējas par sevi. Kura atrod laiku, lai sevi dažādos veidos palutinātu, tādā veidā uzlādējoties ar pozitīvām emocijām, kuras tad tālāk var nodot sev tuviem un mīļiem cilvēkiem.”

Pēc Anastasijas domām pati “sievišķības sievišķība” ir smaids, jo “tieši smaids ir mūsu skaistākā rota, kura nemaksā neko”, stāsta jaunā meitene.

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

“Savu sievišķību vairoju sevi lutinot, piemēram, nopērkot sev ko jaunu, satiekoties ar draudzenēm, sportojot un man ļoti patīk iet vannā, kurā ir daudz putu ar sejas masku uz sejas, tas ir tāds kā mans mājas SPA rituāls,” savu īpašo sievišķības rituālu atklāj Anastasija.

Vaicājot, vai tiešām pāriem tikai vienreiz gadā ir jālutina vienam otru, Anastasija stāsta, ka dzīve un mīlestība ir jāsvin katru dienu.

Anastasija

Anastasija Vāgnere

“Mans uzskats ir, ka vīriešiem un sievietēm vienam otru ir jāpārsteidz neatkarīgi no svētkiem. Katru dienu var svinēt! Viss atkarīgs no katra iniciatīvas. Un nav vienas formulas KĀ to darīt, galvenais darīt to vienkārši tāpat – ar mīļu zīmīti, kādu kārumu, puķīti vai vakariņām, kā nu kurš vēlas!”

Anastasija ikvienai sievietei novēl daudz smaidīt: “Mīļās sievietes, mīlam un lutinām sevi, daudz smaidām! Turpinām izkrāsot šo pasauli ar savu daili, jo mēs esam īpašas!”

Foto

Video

Ziņo par kļūdu rakstā

Iezīmē kļūdaino tekstu un spied Ctrl+Enter.

Iezīmē kļūdaino tekstu un ziņo par to!

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Saturs turpinās pēc reklāmas

Reklāma

Reklāma aizvērsies pēc 0 sekundēm